Montreal – Detroit 4:1 (kon.) | Ottawa – Nashville 3:4 (1:2 po s.n.) | Tampa – Buffalo 2:1 (kon.)
Florida – Dallas 2:4 (kon.) | Pittsburgh – Toronto 2:1 (kon.) | Washington – Carolina 4:1 (kon.)
NY Islanders – San Jose 6:3 (kon.) | Chicago – Columbus 4:1 (kon.) | Calgary – Edmonton 2:5 (kon.)
Arizona – Boston 3:5 (kon.) | NY Rangers – New Jersey 1:2 (po pr.) | Winnipeg – St. Louis 2:4 (kon.)
Montreal Canadiens
4:1 (0:0, 1:1, 3:0)
Detroit Red Wings
Neděle 18.10.2015, 01:00 • Bell Centre, Montreal • NHL

Tímto se s vámi loučím a přeji hezký nedělní den. (04:02:52)

3. Carey Price (MTL) 21 zák., 1 gól, 95,5%

Montreal naprosto ovládl třetí třetinu, ve které vstřelil tři branky a poráží dnes Detroit výsledkem 4:1. Skvělým výkonem se znovu prezentoval brankář Petr Mrázek, který dlouho držel Detroit ve hře o body.

59:59 Brian FLYNN - 4:1

59:59
    Montreal právě vstřelil branku!
    Montreal v poslední sekundě zápasu trefuje prázdnou branku! Autorem branky je BRIAN FLYNN. Bez asistence.

59:42
    Hostům se nedaří dostat do útočného pásma, Montreal dnes zvítězí.

59:23
    Detroit zkouší hru bez brankáře!
    57:56 Tomáš PLEKANEC - 3:1

57:56
    O osudu utkání je pravděpodobně rozhodnuto! Obrana Detroitu vyrobila obrovskou chybu, když Green přišel zbytečně o kotouč, Gallagher okamžitě našel před brankou TOMÁŠE PLEKANCE a ten bez problémů překonal Mrázka. Asistence: Brendan Gallagher.

57:24
    Richards vyslal do útoku Tatara, který vystřelil z levého kruhu. Price měl se zastavením této střely menší potíže, ale nakonec si poradil.

56:32
    Mrázek předvedl úžasný zákrok proti Sjominovi!

56:16
    Detroitu se ve třetí třetině vůbec nedaří, Price ještě nemusel vážněji zasahovat.

55:47
    Plekanec našel před brankou volného Gallaghera, který branku přestřelil. O chvíli později se dostal k další střele, ale tu již pokryl Mrázek.

55:00
    K zajímavé střele přes obránce se dostal Eller, ale Mrázek znovu úspěšný.

54:42

54:23
    Kotouč je znovu až u Price.

Jan Šlapáček

Branky a nahrávky: 28. Gallagher, 47. Petry (Galchenyuk, Desharnais), 58. Plekanec (Gallagher), 60. Flynn – 25. Larkin (Zetterberg)

Montreal Canadiens: Price (Condon) – Subban, Markov, Petry, Jemelin, Gilbert, Beaulieu – Gallagher, Plekanec, Pacioretty – Sjomin, Galchenyuk, Eller – Weise, Desharnais, Fleischmann – Smith-Pelly, Mitchell, Flynn
    Detroit Red Wings: Mrázek (Howard) – Ericsson, Kronwall, Green, DeKeyser, Kindl, Quincey – Abdelkader, Zetterberg, Larkin – Nyquist, Richards, Tatar – Pulkkinen, Glendening, Sheahan – Andersson, Helm, Miller

Rozhodčí: Joannette, Jackson – Racicot, Cormier