Montreal – Detroit 4:1 (kon.) | Ottawa – Nashville 3:4 (1:2 po s.n.) | Tampa – Buffalo 2:1 (kon.)
Florida – Dallas 2:4 (kon.) | Pittsburgh – Toronto 2:1 (kon.) | Washington – Carolina 4:1 (kon.)
NY Islanders – San Jose 6:3 (kon.) | Chicago – Columbus 4:1 (kon.) | Calgary – Edmonton 2:5 (kon.)
Arizona – Boston 3:5 (kon.) | NY Rangers – New Jersey 1:2 (po pr.) | Winnipeg – St. Louis 2:4 (kon.)
Chicago Blackhawks
4:1 (0:0, 2:0, 2:1)
Columbus Blue Jackets
Neděle 18.10.2015, 02:30 • United Center, Chicago • NHL

Z mé strany to bude vše. Děkuji za pozornost a přeji dobrou nic či krásné ráno! (05:09:06)

Československá stopa v utkání:
    Marián Hossa (CHI) 1+1, 2 střely, čas na ledě 18:12

1. Marián Hossa (CHI) 1+1
    2. Corey Crawford (CHI) 22 zák., 1 gól, 95,7%
    3. Arťom Anisimov (CHI) 1+0

Dnešní utkání sledovalo 21 563 diváků.

Zápas je u konce, ani v šestém utkání nedokázal Columbus zvítězit! Brandon Dubinsky vzteky na střídačce láme svou hokejku...

V United Center jsme zažili první třetinu, která nepřinesla ani jeden gól. Její průběh byl ale poměrně vyrovnaný. Střely 6:9.

Druhá perioda už nám branky přinesla. V čase 35:35 otevřel skóre po pasu od Panarina ruský útočník Arťom Anisimov, jenž ještě loni hrál za Columbus. O 65 sekund později využil přesilovou hru Teuvo Teräväinen, jehož přihrávku před branku si do vlastní klece srazil Prout. Chicago v této třetině jasně dominovalo. Střely 15:3.

Třetí třetina se nesla ve znamení dobrého výkonu Chicaga co se defenzivy týče. Navíc ve 48. minutě přidal třetí branku Marián Hossa. Modrokabátníci ale dokázali v 57. minutě zásluhou branky Jacka Johnsona snížit na rozdíl dvou branek, nicméně o výhře Blackhawks rozhodl Patrick Kane gólem do prázdné branky. Střely 9:11.

Obhájce Stanleyova poháru tedy porazil Blue Jackets 4:1.
    Střely celkem 9:11.

59:44
    Zápas už se jen dohrává a domácí fanoušci slaví vítězství.

59:10
    Samozřejmě přichází i tresty. Na lavici hanby usedají Kerby Rychel (CBJ) a Trevor van Riemsdyk (CHI) na pět minut za šarvátku. Dvouminutový trest za hrubost inkasují Dalton Prout (CBJ) a Vincent Hinostroza (CHI).

59:10
    Fedor Ťjutin si z bitky odnesl krvavý šrám a sedí na střídačce s ručníkem okolo obličeje.

59:10
    Curtis McElhinney si připsal pozorný zákrok a v rohu se nám nyní strhla velká mela!
    Patrick KANE - 4:1

58:33
    Chicago právě vstřelilo branku!
    A je definitivně rozhodnuto! Artěmij Panarin se uvolnil ve středním pásmu a dostal se do toho útočného, kde si s obránci pohrál PATRICK KANE, na kterého posléze zívala prázdná branka. Útočník s číslem 88 tak dává svůj čtvrtý gól v sezoně 2015/2016! Asistence: Artěmij Panarin a Jonathan Toews.

58:09
    Johansen vybízel spoluhráče k teči, ale kotouč jen zapadl za branku soupeře.

57:50
    Columbus v šesti, Curtis McElhinney míří na střídačku!

57:44
    Nyní se ale na výlet dopředu vydal Brandon Saad, jenomže jeho akce po levém křídle nevyšla.

57:22
    Chicago si je vědomo toho, že se musí více soustředit na udržení stavu a snaží se držet puk na holi.
    Jack JOHNSON - 3:1

56:21
    Columbus právě vstřelil branku!
    A je sníženo, dost možná nás čeká dramatická koncovka! Na modrou čáru dostal kotouč elitní obránce Modrokabátníků JACK JOHNSON, jehož tvrdá střela prošla vším, co jí stálo v cestě! Corey Crawford tak čisté konto nedokázal udržet. Asistence: David Savard.

56:07
    Hned po buly střílel obránce Trevor van Riemsdyk vysoko nad branku. Došlo ale k teči a tak se vhazování bude opakovat ze stejné pozice.

Michal Belšán

Branky a nahrávky: 36. Anisimov (Panarin), 37. Teräväinen (Daley, Hossa), 48. Hossa, 59. Kane (Panarin, Toews) – 57. Johnson (Savard)

Chicago Blackhawks: Crawford (Darling) – Keith "A", Hjalmarsson, Seabrook "A", Daley, Svedberg, van Riemsdyk – Bickell, Toews "C", Hossa – Panarin, Anisimov, Kane – Teräväinen, Hinostroza, Garbutt – Desjardins, Krüger, Shaw
    Columbus Blue Jackets: McElhinney (Bobrovskij) – Johnson, Savard, Murray, Goloubef, Ťjutin, Prout – Saad, Johansen, Foligno "C" – Jenner "A", Dubinsky "A", Atkinson – Hartnell, Karlsson, Rychel – Calvert, Campbell, Clarkson

Rozhodčí: Meier, Charron – Heyer, Kovachik

Diváci: 21 563