Sparta – Plzeň 3:1 (kon.) | Brno – Znojmo 4:0 (kon.) | Slavia – Příbram 6:2 (kon.)
AC Sparta Praha
3:1 (3:0)
FC Viktoria Plzeň
Pondělí 19.10.2015, 13:00 • TC Strahov • Juniorská liga • 13. kolo

Dnešní utkání je u svého konce. Oproti prvnímu poločasu Plzeň svůj výkon ve druhém poločase zlepšila, ale na body to dnes nestačilo. (14:58:57)

90+2

90
    Utkání se již spíše dohrává a obě mužstva čekají na závěrečný hvizd rozhodčího.

88
    Císařovský předvedl dlouhý sprint, nicméně o chvíli později o balon přišel.

87
    Sparťané drží balón na svých kopačkách a nikam s ním nespěchají. Také nemají kam.

84
    Hosté se hnali do rychlého protiútoku, který nakonec zastavil útočný faul.

83
    Kadlec hledal ve vápně Rajmona, který však nedokázal hlavičkovat.

81
    Hosté se dostávají postupným útokem před branku Sparty.

79
    Roh pro Spartu. Míč poslal před branku Špaček, avšak obrana Viktorie si s nastalou situací poradila.

78
    Pokus Surmaje levačkou mířil hodně vedle právě tyče hostující brány.

75
    Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Kitanovič, přichází Císařovský.

75
    V pokutovém území upadl Cabadaj, ale hra pokračuje dál.

72
    Plzeň právě vstřelila branku!

Plzeň se dokázala prosadit. Na centrovaný balon z pravé strany vyskočil nejvýše JIŘÍ PIROCH, který hlavou snižuje na rozdíl dvou branek – 3:1!

71
    Na druhé straně musel být za lajnou ošetřen Egon Vůch.

69
    Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Juliš, přichází Surmaj.

69
    Na zemi zůstal po jednom ze soubojů Čavoš. Domácí kapitán bude pokračovat ve hře.