Vrchlabí – Trutnov 5:1 (kon.) | Nový Jičín – Vsetín 3:4 (kon.) | SHK Hodonín – Technika Brno 4:3 (kon.)
Opava – SK Karviná 3:4 (0:1 po s.n.) | Mor. Budějovice – Poruba 2011 5:4 (kon.) | Val. Meziříčí – Frýdek-M. 2:7 (kon.)
Břeclav – Kopřivnice 6:4 (kon.)
HC Stadion Vrchlabí
5:1 (4:0, 1:0, 0:1)
HC Trutnov
Středa 21.10.2015, 18:00 • DD Eletromont Aréna, Vrchlabí • 2. liga skupina Západ • 1. kolo

Dnešní zápas byl jasně v režii Vrchlabí. Domácí získali skvělý náskok už v první třetině, po které vedli 4:0. V druhé i třetí periodě už vrchlabští kontrolovali utkání a drželi jeho osud pevně ve svých rukou. Naopak Trutnov dnes nepředvedl ideální výkon a konečný stav je pravým odrazem předváděné hry. (21:21:38)

59:52
    Osm sekund před koncem zápasu se ještě provinil Půlpán krosčekem.

58:24
    I přesto, že to vypadalo, že dnes famózní Jelínek udrží čisté konto, tak hosté střílí alespoň gól cti. Po výborném zákrok Jelínka, který na poslední chvíli vyrážel kotouč, který mířil pod horní tyč se k odraženému padajícímu kotouči dostal expardubický útočník JIŘÍ CETKOVSKÝ a mírně snížil. Asistence: Luštinec, Kubica

Na dnešní utkání dorazilo 1966 diváků.

56:52
    Trutnovu větší nápor chybí a navíc je vyloučen Suvorov.

53:20
    Z Vrchlabských řad vyloučen Blažej za úder do oblasti hlavy a krku. Trutnov má k dispozici opět pětiminutovou přesilovku. Blažej už si dnes nezahraje, protože získal i osobní trest do konce utkání.

52:50
    Nebezpečná rána na Jelínka, kterému se puk dostal pod brusli. Nakonec ale domácí odvrací nebezpečí.

51:59
    O velké šance je zatím ve třetí třetině nouze. Až na pár slušných střel jsme toho moc neviděli.

51:25

50:16
    Draci si zkrácenou přesilovku moc neužili. Po chvíli jí utnul sekáním Tomáš Půlpán.

49:25
    Síly se vyrovnávají. Vyloučen je na dvě minuty Jiří Šimoníček za napadení.

49:25
    Pěknou šanci měl Tomáš Půplán. Z mezikruží vyslal střelu, která trefila pouze brusle vrchlabského obránce.

48:13
    A je tu další vyloučení. Lukáš Váha se provinil držením.

46:24
    Nakonec jsou vyloučeni čtyři hráče. Všichni na pět minut plus do konce utkání. Za vrchlabské v utkání skončil Bittner a Urban a z Trutnova už si dnes nezahraje Malý a Kastner. Oba týmy ale pokračují v pěti.

46:24
    Tak tohle se fanouškům musí líbit. Na ledě se to pořádně řeže a k vidění jsou dvě bitky.

46:20
    Obrovská šance pro osamoceného Urbana. Nakonec ale Čáp skvěle zasahuje a střelu chytá.

46:10
    Zakázané uvolnění. Vhazuje se před Jelínkem.

45:22
    Kadavý vystřelil od modré. Jeho rána míří nad branku Čápa.

Tomáš Brož

Branky a nahrávky: 4. Mrňa, 11. Jirků (Filip), 16. Šimoníček (Mrňa), 20. Oppelt (Filip, Matějka), 26. Filip (Jirků) – 59. Cetkovsvký (Luštinec, Kubica)

HC Stadion Vrchlabí: Jakub Jelínek (Martin Abrahám) – Jiří Jebavý, Patrik Lenoch, Martin Klement, Ladislav Bittner, Jan Kadavý, Dalibor deCarvalho, Petr Beneš – Tomáš Oppelt, Tomáš Šťastný, Martin Filip (C), Tomáš Jirků (A), Tomáš Bláha (A), Jiří Šimoníček, Pavel Mrňa, Jan Matějka, Patrik Urban, Patrik Maďar, Martin Blažej, Jan Srnský, Radek Krsek
    HC Trutnov: Oto Jeschke (Josef Čáp) – Peter Beneš, Ondřej Poul, Lukáš Karlík (C), Aleš Píša, Lukáš Vácha, Alexander Suvorov, Dominik Kubica, Petr Chaloupka – Martin Bartoň, Jakub Luštinec (A), Lukáš Kastner, Pavel Malý, Tomáš Půlpán, Jiří Cetkovský (A), Vojtěch Perutek, David Smékal, Alexej Shamolin, Jaroslav Ukhin, Jan Tatar, Pavel Fedulov

Rozhodčí: Kopeček – Novák, Mgr. Potůček