New Jersey – Arizona 3:2 (po pr.) | Pittsburgh – Florida 3:2 (po pr.) | Columbus – NY Islanders 0:4 (kon.)
Montreal – St. Louis 3:0 (kon.) | Philadelphia – Dallas 1:2 (kon.) | Nashville – Tampa 5:4 (1:0 po s.n.)
Calgary – Washington 2:6 (kon.)
New Jersey Devils
3:2 (0:0, 1:0, 1:2 - 1:0)
Arizona Coyotes
Středa 21.10.2015, 01:00 • Prudential Center, Newark • NHL

Z mé strany to bude všechno. Děkuji za pozornost a přeji dobrou noc či dobré ráno! (03:50:54)

Střely: 25:20 (5:2, 12:10, 7:7 – 1:1)

New Jersey tedy podruhé za sebou dokázalo zdolat soupeře v prodloužení.

Po neuvěřitelně nudných 39 minutách otevřel skóre Travis Zajac na konci druhé periody. Na počátku té třetí ale dokázal vyrovnat hostující mladík Anthony Duclair. Přesto si Devils své vedení vzali zpátky, když ve 48. minutě střelou švihem propálil Smithe Mike Cammalleri. Arizona ovšem vyválčila cenný bod, když se o vyrovnání postarala v poslední minutě, konkrétně se prosadil Mikkel Bødker.

Rozhodnutí tedy přišlo až v prodloužení, ovšem hned v první minutě, kdy se po přečíslení tři na jednoho prosadil Adam Larsson!

Adam LARSSON - 3:2

60:43
    Devils právě vstřelili branku!
    A je hotovo! Ďáblové se dostali do přečíslení tři na jednoho a rozhodli o svém vítězství v prodloužení podruhé za sebou! ADAM LARSSON celou akci založil po levé straně. Poté nahrával na Stempniaka, ten se ovšem nedokázal prosadit. Kotouč se ale dostal přímo na hokejku Zajaca, který svým třetím bodem v dnešním utkání nahrál na švédského obránce před branku a to už byla lehká úloha! Asistence: Travis Zajac a Lee Stempniak.

60:24
    První střelecký pokus v prodloužení obstaral Richardson, Schneider byl ovšem připraven a puk ukryl ve své výstroji.

60:01

Střely: 24:19

Zápas nám nakonec dospěl až do prodloužení za stavu 2:2! Uvidíme tak opět hru tři na tři, což je velký příslib pro mnoho gólových akcí.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00
    Mikkel BØDKER - 2:2

59:09
    Arizona právě vstřelila branku!
    A je vyrovnáno, Coyotes dokázali v poslední minutě základní hrací doby skórovat! MIKKEL BØDKER se krásně uvolnil ke střele na levé straně a nekompromisně zápěstím poslal puk do branky Coryho Schneidera! Asistence: Oliver Ekman-Larsson a Michael Stone.

58:55
    Coyotes už kombinují v útočném pásmu!

58:33
    Zakázané uvolnění v podání celku z Newarku.

Michal Belšán

Branky a nahrávky: 40. Zajac (Josefson, Larsson), 48. Cammalleri (Zajac), 61. Larsson (Zajac, Stempniak) – 41. Duclair (Domi, Hanzal), 60. Bødker (Ekman-Larsson, Stone)

New Jersey Devils: Schneider (Kinkaid) – Greene "C", Larsson, Moore, Severson, Schlemko, Gelinas – Cammalleri "A", Henrique, Stempniak – Tlustý, Zajac "A", Palmieri – O'Neill, Josefson, Tootoo – Matteau, Gionta, Kalinin
    Arizona Coyotes: Smith (Lindbäck) – Ekman-Larsson "A", Michálek, Grossmann, Stone, Dahlbeck, Murphy – Domi, Richardson, Bødker – Rieder, Hanzal "A", Duclair – Chipchura, Vermette, Doan "C" – Martinook, Gordon, Downie

Rozhodčí: Hebert, Joannette – Murray, Racicot

Diváci: 12 171