Chabarovsk – N.Novgorod 1:3 (kon.) | Vladivostok – Minsk 5:2 (kon.) | Toljatti – Nižněkamsk 3:2 (kon.)
Kazaň – Čeljabinsk 5:1 (kon.) | Dynamo Moskva – Jaroslavl 2:4 (kon.) | Viťaz – Soči 3:1 (kon.)
HC Slovan – Omsk 0:3 (kon.) | Záhřeb – Barys 3:0 (kon.)
Admiral Vladivostok
5:2 (0:1, 2:1, 3:0)
HC Dinamo Minsk
Pátek 23.10.2015, 11:30 • Fetisov hall • KHL

Československá stopa

Lukáš Krajíček (MIN): 0+1, 3 střely na bránu (13:47:27)

Zápas je u konce a po famózní třetí třetině si tři body připisuje Admiral Vladivostok. Domácí zvládli v posledních dvaceti minutách hry vstřelit tři branky a nyní mohou slavit vítězství.

59:52
    Zápas e jen dohrává v pásmu Minsku.

59:05
    Po rychlém útoku domácích zakročil Lalande a přerušil tak celou akci.

58:37
    Drozd se dostal k puku a zavezl ho až před gólmana. ten jeho zakončení vystihl a přerušil tak hru.

58:14
    Minsku se nepodařilo přejít útočnou modrou.
    Arťjom ZEMČJONOK - 5:2

57:10
    Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
    ARŤJOM ZEMČJONOK se dostal k odraženému puku a tvrdou ranou ho nasměroval do branky Minsku. Bez asistence.

56:50

56:05
    Nyní se Minsku podařilo vyhodit puk.

55:44
    Vladivostok kombinuje v pásmu, ale střelu nevidíme.

55:24
    Nahozený puk od modré následně vyhodili hosté až na druhou stranu kluziště.

55:06
    Střelu Alexandrova nyní lapil připravený Lalande.

54:50
    Lisovec (MIN) vyloučen za vysokou hůl.

54:43
    Admiral pokračuje ve svých útočných stranách.
    Jonathan BLUM - 4:2

53:36
    JONATHAN BLUM si počíhal na přihrávku zpoza brány a následně poslal puk za záda dezorientovaného Lalanda. Asistence: Viktor Alexandrov.

52:20
    Po zákroku Nalimova, který chytil střelu od modré se vhazuje po jeho levici.

Antonín Domanický

Branky a nahrávky: 24. Makarov (Alexandrov, Bartulis), 30. Alexandrov (Bergfors), 44. Podšendjalov (Kuzněcov), 54. Blum (Alexandrov), 58. Zemčjonok – 16. Szczechura (Krajíček), 40. Stepanov (Kolcov, Kalužnij)

Admiral Vladivostok: Nalimov (Bobkov) – Blum, Bartulis, Zemčjonok, Glazkov, Kosmačjov, Lisov, Rafikov – Makarov, Podšendjalov, Kuzněcov – Fisenko, Alševskij, Voronin – Bergfors, Alexandrov, Sajustov – Lugin, Dugin, Gorškov – Jakovlev.
    HC Dinamo Minsk: Lalande (Milčakov) – Šinkevič, Bailen, Lisovec, Krajíček, Gunderson, Usenko, Nogačjov – Kalužnij, Kolcov, Stepanov – Matěruchin, Szczechura, Pavlovič – Meleško, Ambrožejčik, Komarov – Drozd, Lopačuk, Michajlov.

Rozhodčí: Boman, Sergejev – Metalnikov, Sirotkin.