Interobal Plzeň – Chrudim 1:6 (kon.) | Rádio Krokodýl Brno – Tango Brno 1:1 (kon.) | Helas Brno – Hradec Králové 4:4 (kon.)
Kladno – Zruč n/S 6:9 (kon.) | Česká Lípa – Vysoké Mýto 1:7 (kon.)
Helas Brno
4:4 (2:2)
MADOS MT Hradec Králové
Pátek 23.10.2015, 20:001. Futsal liga • 6. kolo

Zápas je u konce. Druhá půle nakonec skončila výsledkem 2:2, stejně jako první, týmy se tedy rozešly smírně. Domácí poslal ve druhé půli do vedení Vojtěch Cupák, Hradec ale dokázal skóre otočit zásluhou dvou branek Davida Drozda a vypadalo to, že si domů odveze tři body. Za Helas však dokázal v poslední minutě vyrovnat Ivan Lacko a zajistil domácím alespoň bod za remízu. Ode mě je to vše, s přáním pěkného zbytku večera se loučím. Na shledanou. (21:45:34)

39:24
    Helas hraje opět powerplay a chce rozhodnout tento zápas.

39:21
    Helas Brno právě vstřelilo branku!
    Je vyrovnáno! Míč si na střed navedl IVAN LACKO, jehož první ránu Menšl vyrazil, na Lackovu dorážku už byl ale krátký!

39:09
    Friedl získal míč a zkusil štěstí přes celé hřiště, mířil ale o metr vedle levé tyče!

38:26
    Pokračuje se ve hře, Helas s pěti hráči v poli.

38:25
    Oddechový čas pro domácí.

38:25
    Hradec Králové právě vstřelil branku!
    Nakonec jsou to hosté, kteří dávají vedoucí branku! Na levém křídle se výborně prosadil Pavel Drozd, který už mohl sám před Šimonem zakončovat, nakonec ale předložil míč před prázdnou bránu DAVIDU DROZDOVI, jenž dokončil hattrick a dost možná rozhodl o výhře Hradce.

37:30
    Oddechový čas pro hosty.

37:30
    Právě David Cupák velmi dobře získal míč, následně přečíslení ovšem vyřešil nepřesnou nahrávkou.

36:48
    Poprvé ve druhé půli je na palubovce David Cupák, který si v prvním poločase přivodil lehké zranění. Uvidíme, jestli domácí kapitán pomůže Helasu k rozhodnutí.

36:07
    Havel našel v dobré pozici Lacka, ten ale bránu netrefil.

35:44
    Hra je v posledních minutách trochu rozháraná. Je vidět, že ani jedno mužstvo nechce udělat rozhodující chybu.

34:44
    Shkyrich posílal míč před Menšla, tam se snažil dostat míč do sítě Havel, kterému je ale nakonec pískán faul.

34:26
    Švihálek v souboji mimo hru trochu nešťastně udeřil Friedla, který zůstává ležet. Hra je přerušena, faul se však nepískal.

34:11
    Lerch vyrobil velkou chybu v rozehrávce a po přihrávce Chromka nakonec zakončoval Filip Hruška, jeho ráně ovšem scházela přesnost.

32:43
    Helas se snaží podržet míč a uklidnit tak hru.

32:17
    Hradec je na koni a znovu mohl jít do vedení. Davida Drozda nejprve opět vychytal Šimon a následná dorážka Berana skončila jen na boční síti.

31:40
    Neskutečný zákrok Šimona, který reflexivně vyrazil Beranovo zakončení z velké blízkosti! Další důležitý zákrok domácího gólmana.

Jan Číhal

Branky: 3. Cupák (Cupák), 4. Lacko (Cupák), 24. Cupák (Sýkora), 40. Lacko – 11. Drozd (Beran), 14. Cupák (vla.), 31. Drozd, 39. Drozd (Drozd)

Helas Brno: Šimon (Večeřa) – Cupák D. (C), Hanuš, Lerch, Ovčačík, Lidmila J., Cupák V., Vlach, Švihálek, Lacko, Havel, Sýkora, Shkyrich
    MADOS MT Hradec Králové: Menšl (Ondráček) – Beran (C), Drozd D., Drozd P., Hruška, Hrůša, Friedl, Chromek, Srkal

Rozhodčí: Filipský, Honěk