NY Rangers – Arizona 4:1 (kon.) | Pittsburgh – Dallas 1:4 (kon.) | Ottawa – New Jersey 4:5 (1:2 po s.n.)
Nashville – Anaheim 5:1 (kon.) | Minnesota – Columbus 3:2 (kon.) | Chicago – Florida 3:2 (kon.)
Vancouver – Washington 2:3 (kon.) | San Jose – Los Angeles 1:4 (kon.)
Nashville Predators
5:1 (0:0, 3:0, 2:1)
Anaheim Ducks
Pátek 23.10.2015, 02:00 • Bridgestone Arena, Nashville • NHL

Utkání končí výhrou domácího celku 5:1. Jedinou braku hostů vstřelil Jiří Sekáč. Děkuji za pozornost. (04:40:41)

Československá stopa v utkání:
    Jiří Sekáč (ANA) 1+0, 2 střely, čas na ledě 11:03

1. Ryan Ellis (NSH) 1+2
    2. Pekka Rinne (NSH) 27 zák., 1 gól, 96,4%
    3. Austin Watson (NSH) 0+1

59:40
    Už se nic nestane, domácí kontrolují hru.

59:00
    Probíhá poslední minuta hry.
    Colin WILSON - 5:1

58:18
    Nashville právě vstřelil branku!
    Gól v přesilové hře. Velmi pěkně sehraná přesilovka znamená vedení domácích 5:1. COLIN WILSON vystřelil do horní části branky. Khodobin neměl nárok. Asistence: Ryan Ellis, Seth Jones.

57:54
    Za bitku před Rinnem vyloučen Patrick Maroon na dvě minuty za hrubost.

57:12
    Ekholm se dostal ke střele přibližně z mezikruží, ale Khodobin byl pozorný a puk vyrazil mimo.

57:00
    Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině a domácí mají vše pod kontrolou.

56:10
    Ducks se snaží, ale narážejí na základní problém a to jsou jejich nepřesné přihrávky.

55:15
    Třetí třetina se blíží ke svému konci a domácí hokejisté stále drží tříbrankový náskok.

54:42
    Poměr střel na branku je vyrovnaný 27:27, ovšem skóre tomuto faktu absolutně neodpovídá.

54:36
    Domácí v plném počtu. Následuje komerční přestávka.

54:11
    Rinne střelu od modré vyrážečkou odrazil do ochranné sítě nad brankou. Buly před jeho brankou.

53:55
    Rinne kryje další střelu, tentokrát to byl Maroon, který se pokoušel vylepšit stav zápasu z pohledu hostů. Neuspěl.

52:36
    Další přesilovka pro hosty, na trestnou lavici míří Craig Smith na dvě minuty za podražení.
    Jiří SEKÁČ - 4:1

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 24. Nystrom (Watson, Ekholm), 33. Ellis (Ribeiro, Jones), 37. Ribeiro (Neal, Wilson), 44. Ekholm (Ellis, Wilson), 59. Wilson (Ellis, Jones) – 53. Sekáč (Kesler, Rakell)

Nashville Predators: Rinne (Hutton) – Weber, Josi, Jones, Ekholm, Jackman, Bartley – Neal, Fisher, Forsberg – Smith, Ribeiro, Wilson – Jarnkrok, Hodgson, Arvidsson – Bourque, Gaustad, Nystrom
    Anaheim Ducks: Khodobin (Andersen) – Bieksa, Lindholm, Manson, Fowler, Vätänen, Holzer – Perry, Getzlaf, Hagelin – Silfverberg, Kesler, Cogliano – Santorelli, Rakell, Sekáč – Stewart, Horcoff, Maroon

Rozhodčí: Hebert, St. Laurent – Kovachik, Sericolo