NY Rangers – Arizona 4:1 (kon.) | Pittsburgh – Dallas 1:4 (kon.) | Ottawa – New Jersey 4:5 (1:2 po s.n.)
Nashville – Anaheim 5:1 (kon.) | Minnesota – Columbus 3:2 (kon.) | Chicago – Florida 3:2 (kon.)
Vancouver – Washington 2:3 (kon.) | San Jose – Los Angeles 1:4 (kon.)
Minnesota Wild
3:2 (1:2, 2:0, 0:0)
Columbus Blue Jackets
Pátek 23.10.2015, 02:00 • Xcel Energy Center, St. Paul • NHL
    Blue Jackets jsou teprve druhým týmem v historii NHL, který začal sezónu osmi porážkami. Hráči New Yorku Rangers zažili to samé v sezóně 1943-44.

Xcel Energy Center dnes navštívilo 18650 diváků. To už je z mé strany vše. Přeji hezký zbytek noci! (04:52:47)

1. Jared Spurgeon (MNS) 0+2
    2. Ryan Suter (MNS) 0+1
    3. Cam Atkinson (CBJ) 0+2

Hokejisté Minnesoty dnes potvrdili roli favorita, když dokázali porazit Columbus 3:2. Modrokabátníci tak prohrávají i osmý zápas sezóny a zůstávají pevně přikováni na dně celé ligy. Svěřenci Johna Tortorelly se ve třetí třetině ze všech sil snažili vyrovnat, ale přes dobře pracující defenzivu soupeře se do šancí moc nedostávali.

Všechny góly tak padly už v úvodních čtyřiceti minutách. Domácí poslal v 6. minutě do vedení Zach Parise, ale Modré kabáty ještě do přestávky otočily skóre. V 11. minutě se nejprve prosadil Alexander Wennberg a v čase 19:39 využil přesilovku Brandon Dubinsky. Druhá perioda však patřila Divočákům. Vyrovnání na 2:2 vzešlo z pohotové otočky Nina Niederreitera a ve 32. minutě se v přesilovce prezentoval krásnou tečí Thomas Vanek. Tento gól byl nakonec i zásahem vítězným.

Střely na branku ve 3. třetině – 4:7, celkem – 23:29.

59:58
    Zach Parise vyhazuje a je rozhodnuto!

59:31
    Parise vybojoval příležitost pro Coyla, který bekhendem minul prázdnou branku hostí!

58:51
    Koivu se ocitl v ofsajdu. Klec Columbusu zůstává prázdná, přestože se vhazuje u obranné modré čáry hostí.

58:39
    Johnson zamířil od modré mimo.

58:34
    Střela Atkinsona byla prudká, ale Dubnyk ji viděl a má puk na hrudi. Bobrovskij již pustil do hry šestého hráče!

58:13
    Sergej Bobrovskij se ještě vrací do branky, vhazuje se totiž ve středním pásmu.

58:13
    Time-out Columbusu.

58:13
    Zucker se nepříjemně srazil se Suterem a rozhodčí raději přerušili hru.

57:43
    Domácí hrají v útočném pásmu a šetří tak cenný čas.

57:09
    Koivu a Zucker vyrazili do protiútoku. Jejich spolupráci překazil obránce Savard.

56:29
    Jenner a Karlsson měli na hokejkách vyrovnání! Druhý jmenovaný střílel zblízka vedle.

55:59
    Hráči Columbusu mají ještě čtyři minuty na vyrovnání, Wild se už jen brání.

55:10
    Savardovo nahození vyrazil Dubnyk jen před sebe a mohl být rád, že toho Foligno nedokázal lépe využít!

54:49
    Další zakázané uvolnění domácího týmu.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 6. Parise (Suter), 26. Niederreiter (Spurgeon, Koivu), 32. Vanek (Zucker, Spurgeon) – 11. Wennberg (Goloubef, Atkinson), 20. Dubinsky (Atkinson, Murray)

Minnesota Wild: Dubnyk (Kuemper) – Spurgeon, Suter (A), Dumba, Brodin, Folin, Scandella – Pominville, Granlund, Parise (A) – Niederreiter, Koivu (C), Zucker – Fontaine, Coyle, Vanek – Carter, Haula, Porter. Trenér: Mike Yeo
    Columbus Blue Jackets: Bobrovskij (McElhinney) – Savard, Johnson, Prout, Tjutin, Murray, Goloubef – Foligno (C), Johansen, Saad – Jenner (A), Dubinsky (A), Hartnell – Atkinson, Wennberg, Calvert – Clarkson, Campbell, Karlsson. Trenér: John Tortorella

Rozhodčí: Kimmerly, Lee – Cvik, McElman

Diváci: 18650