NY Rangers – Arizona 4:1 (kon.) | Pittsburgh – Dallas 1:4 (kon.) | Ottawa – New Jersey 4:5 (1:2 po s.n.)
Nashville – Anaheim 5:1 (kon.) | Minnesota – Columbus 3:2 (kon.) | Chicago – Florida 3:2 (kon.)
Vancouver – Washington 2:3 (kon.) | San Jose – Los Angeles 1:4 (kon.)
Chicago Blackhawks
3:2 (1:1, 1:0, 1:1)
Florida Panthers
Pátek 23.10.2015, 02:30 • United Center, Chicago • NHL

S konstatováním, že dnešní utkání sledovalo v United Center 21 591 diváků se s vámi loučím a přeji úspěšný a pohodový páteční den. Příště na počtenou! (05:22:11)

Jaromír Jágr (FLA) 1+0, 4 střely, čas na ledě 19:32

Je dobojováno! Černí Jestřábi se hned zkraje třetí třetiny ujali dvougólového vedení zásluhou parádní individuální akce Patricka Kanea. Tato branka se nakonec ukázala být vítěznou, protože Jaromír Jágr dokázal v přesilovce dostat Pantery na dostřel. Hráč s číslem 68 ale dvě a půl minuty před koncem zbytečně fauloval a poslal svůj tým do oslabení, na závěrečný tlak se tak už svěřenci Gerarda Gallanta nezmohli.

59:58
    Už je definitivně rozhodnuto, Jussi Jokinen (FLA) dostal dvě minuty za vysokou hůl.

59:47
    Gerard Gallant si vybírá oddechový čas!

59:47
    Trocheck obkroužil celé útočné pásmo a poté kotouč nabil napřaženému Pirrimu, který od modré pálil pouze do Crawforda.

59:39
    Jágr je na ledě a Luongo peláší na střídačku!

58:50
    Marián Hossa nádhernou přihrávkou vyzval ke skórování Krügera, ten ale z bezprostřední blízkosti minul!

58:22
    Kane a spol. si dokola vyměňují přihrávky v útočném pásmu a snaží se dohrát zápas bez jakýchkoliv komplikací.

57:39
    Jaromír Jágr (FLA) z návalu frustrace zahákoval jednoho z chicagských hokejistů a zřejmě tím pohřbil naděje Panthers na vyrovnání.

56:52
    Ekblad trefil od modré jen prvního hráče před sebou a domácí vyrazili do rychlého protiútoku. Teuvo Teräväinen trefil tyč!

56:11
    Jussi Jokinen si nerozuměl s Bollandem, hostům se čas na vyrovnání rychle krátí.

55:16
    Trocheck nenápadnou střelou z pravého kruhu nenachytal Crawforda na třešních, domácí gólman ihned založil protiútok Blackhawks.

54:37
    Do rychlého protiútoku se přihnal Jonathan Toews a Luongo měl co dělat, aby jeho projektil z mezikruží vykopl!

54:05
    Jágr ukradl kotouč soupeři a poté černou gumu přenechal Huberdeauovi, jenž našel úplně volného Bjugstada. Ten ale ve skvělé šanci minul!

53:32
    Nahození Willieho Mitchella orazítkovalo zadní mantinel, Panteři se usadili v útočném pásmu.

52:32
    Zelenáč Brickley dobruslil vlastní nahození do útočného pásma, ale u hrazení o kotouč vzápětí přišel.

Vojtěch Balon

Branky a nahrávky: 5. Anisimov (Kane, Seabrook), 24. Seabrook (Panarin, Kane), 41. Kane (Seabrook, Crawford) – 5. Pirri (Trocheck, Bjugstad), 48. Jágr (Bjugstad, Bolland)

Chicago Blackhawks: Crawford (Darling) – Svedberg, Seabrook, Hjalmarsson, van Riemsdyk, Daley, Rundblad – Tichonov, Toews "C", Hossa – Panarin, Anisimov, Kane – Teräväinen, Hinostroza, Garbutt – Desjardins, Krüger, Shaw. Trenér: Joel Quenneville.
    Florida Panthers: Luongo (Montoya) – Campbell, Ekblad, Mitchell "C", Gudbranson, Kulikov, Kampfer – Huberdeau, Barkov, Jágr – Pirri, Bjugstad, Trocheck – Jokinen, Bolland, Smith – Howden, MacKenzie, Brickley. Trenér: Gerard Gallant.

Rozhodčí: Ian Walsh, Justin St. Pierre – Bryan Pancich, Brandon Gawryletz

Diváci: 21 591