West Ham – Chelsea 2:1 (kon.) | Leicester – Crystal Palace 1:0 (kon.) | Aston Villa – Swansea 1:2 (kon.)
Stoke – Watford 0:2 (kon.) | Norwich – West Brom 0:1 (kon.) | Arsenal – Everton 2:1 (kon.)
Aston Villa FC
1:2 (0:0)
Swansea City
Sobota 24.10.2015, 16:00 • Villa Park, Birmingham (Kapacita: 42 788) • Anglická Premier League • 10. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (17:59:13)

Zákroky brankáře: Łukasz Fabiański – 2

Zákroky brankáře: Brad Guzan – 2

Dnešní utkání je za námi. Ve druhém poločase byli lepším týmem hosté a zaslouženě tak zvítězili 1:2. Na první branku jsme si museli počkat až do druhého poločasu, když se v 62. minutě prosadil J. Ayew. O vyrovnání se postaral o šest minut později krásnou střelou z přímého kopu Sigurðsson. V 87. minutě dokonal obrat A. Ayew a hosté si tak z dnešního zápasu odvážejí důležité 3 body.

Držení míče: 48% – 52%
    Střely celkem: 9 – 11
    Střely na branku: 3 – 4

90+5

90+5
    Rohový kop opět rozehráli na krátko a míč drží u rohového praporku.

90+4
    Hosté budou zahrávat rohový kop.

90+4
    Hra se nyní pohybuje spíše ve středu hřiště.

90+4
    Právě se nám rozběhla poslední minutka nastaveného času.

90+3
    Hosté tento rohový kop rozehráli na krátko a snaží se míč udržet u rohového praporku.

90+2

90+2
    Hosté nyní drží míč na svých kopačkách, ale dopředu se už příliš neženou.

90+1
    Rozhodčí nastavuje 4 minuty.

90
    Hosté střídají. Hřiště opouští Gomis a místo něj nastupuje Éder.

90
    Míč se od rohového praporku dostal na hranici malého vápna k úplně volnému Lescottovi, ten však míč poslal trestuhodně vysoko nad branku.

89
    Domácí budou zahrávat rohový kop.

88
    Gomis se nyní dopustil útočného faulu a hrát tak můžou domácí.
    87. André AYEW - 1:2

87
    Swansea právě vstřelila branku!
    Hosté se dostávají do vedení! Naughton poslal do vápna skvělý přízemní centr z pravé strany, na zadní tyči se k míči dostal zcela volný ANDRÉ AYEW, a ten se následně nemýlil do odkryté branky.