Břeclav – Vyškov 1:1 (kon.) | Hlučín – Vítkovice 4:2 (kon.) | Prostějov – Líšeň 2:1 (kon.)
Třebíč – Hulín 1:1 (kon.) | Kroměříž – Vel. Meziříčí 1:2 (kon.)
FC Hlučín
4:2 (2:1)
MFK Vítkovice
Sobota 24.10.2015, 14:30 • MěFS Hlučín • Moravskoslezská fotbalová liga • 12. kolo

Skončilo utkání 12. kola MSFL, ve kterém domácí FC Hlučín porazil celek MFK Vítkovice výsledkem 4:2. Do vedení domácí poslal z penalty v jedenácté minutě Dominik Kraut. V 37 minutě Vladimír Mišinský vyrovnal stav utkání, z poslední akce si ale domácí vzali vedení zpět, Tomáš Dostál se nemýlil. V druhém poločase se odehrálo pár vteřin a hned byla nařízena druhá penalta, kterou opět proměnil Kraut. Poté měli více ze hry hosté a dočkali se snížení, pět minut před koncem ale Sasín rozhodl o výhře svého celku. Diváci obou týmů můžou být za předvedenou hru spokojeni, šťastnější jsou ale domácí, kteří si z dnešního utkání berou všechny tři body. (16:32:04)

90

90
    Dvořák centroval pouze do rukavic Hampela.

90
    Poslední nákop hostů.

89
    Bystrý v ofsajdu, domácí si už zápas pohlídají.

88
    Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Žižka, přichází Hanus.

Hlučín právě vstřelil branku!
    Domácí zvyšují vedení! Kraut střilel k levé tyči, Rohel míč pouze vyrazil před sebe a RADEK SASÍN poslal míč do branky! – 4:2.

84
    Domácí s míčem v útoku a drží vedení.

83
    Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Foltýn, přichází Štefek.

82
    Střídání v týmu MFK Vítkovice: ze hřiště odchází Korneta, přichází Kovář.

82
    Hruzík ani Wojnar nedokázali poslat míč za Hampela.

81
    Rohový kop pro hosty.

80
    Poslední deset minut utkání, početná skupina hostujících fanoušků se probouzí a žene své borce za vyrovnáním.