Chrudim – Žižkov 2:1 (kon.) | Vltavín – Brozany 2:0 (kon.) | Tachov – Most 1:0 (kon.)
Králův Dvůr – Táborsko akademie 1:0 (kon.)
MFK Chrudim
2:1 (2:1)
FK Viktoria Žižkov
Sobota 24.10.2015, 10:15 • Městský fotbalový stadion Za Vodojemem, Chrudim • Česká fotbalová liga • 12. kolo

Znovu se nenastavovala ani minuta, Chrudimští tak i po dalším utkání drží domácí neporazitelnost. O výhře nad Viktorií Žižkov rozhodli již v prvním poločase po gólech Řezníčka a Rybičky. Soupeř sice kontroval Diopem, ve druhé půli se ale již k ničemu nedostal. To je vše, hezký zbytek dne přeje Petr Dejnožka. (12:11:11)

90

90
    Adámek s Radoušem si poradili s drzým útočníkem soupeř, následně Langr sklepl hlavou balon do náruče Mrázka.

89
    Jan Neuberg upadl v pokutovém území, rozhodčí ani do třetice penaltu po sporné situaci neodpískal.

89
    Zmatky v chrudimské šestnáctce vyřešil dlouhým odkopem Rybička.

88
    Centr domácích fotbalistů za obranu soupeře byl příliš dlouhý, gólman Brauneis okamžitě posílá míč co nejdále od branky Žižkova.

88
    Závěrečná převaha pražského soupeře se zatím ani náhodou nekoná, domácí drží svého soka na jeho polovině.

87
    Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Lukáš Kopecký, přichází Lukáš Mastík.

86
    Kopeckého střílený centr vyboxoval Brauneis, odpověď soupeře je zastavena pro útočný faul.

85
    Čas Žižkova na srovnání stavu se krátí, Chrudim navíc dostala standardní situaci v blízkosti šestnáctky soupeře.

83
    Hosté připravili další dvě střídá. Pro dnešek mají padla Diop s Šanderou, poslední nadějí je pro Žižkov nástup Josefa Janeckého a Michala Macháčka.

82
    Jedovatý centr byl zmařen útočným faulem Dočekala na Váchu. Nadějná akce Viktorie končí neúspěchem.

81
    Postupem času se podle předpokladů začíná zvyšovat ofenzivní snaha hostí, Žižkov nyní dostane dobrou možnost z volného přímého kopu.

80
    Tak to byla obrovská šance Chrudimi na rozhodnutí duelu! Lukáš Kopecký dostal skákavý míč na malé vápno, tvrdou dělovkou ale napálil pouze stojícího a bezmocného Brauneise!

79
    Tomáš Dočekal je dalším hostujícím hráčem, který opustí utkání se žlutou kartou na kontě.

78
    Mrázek se po ataku Josefa Marka dostal pod silný tlak, jeho odkop následně zamířil do zámezí.

77
    Hosté se dostali k zajímavému zakončení, tvrdá rána Dočekala ale byla zbytečná. Útočník Žižkova si totiž v předchozím souboji s Drahošem pomohl nedovoleným zákrokem.