Chanty-Mansijsk – Petrohrad 2:4 (kon.) | Magnitogorsk – Riga 1:3 (kon.) | Ufa – Jokerit 4:0 (kon.)
Jekatěrinburg – Spartak Moskva 2:3 (po pr.)
Avtomobilist Jekatěrinburg
2:3 (0:0, 0:1, 2:1 - 0:1)
Spartak Moskva
Sobota 24.10.2015, 13:30 • KrK Uralec • KHL

To je ode mě z tohoto zápasu vše. Na shledanou u dalšího online přenosu. (15:57:33)

Československá stopa:
    Jakub Kovář (JEK): 21 zák., 3 góly, úspěšnost 87,5%
    Petr Koukal (JEK): 0+0, 0 střel, čas na ledě 19:11
    Ondřej Roman (JEK): 0+0, 0 střel, čas na ledě 18:32
    Lukáš Radil (SPM): 0+0, 2 střely, čas na ledě 13:56

Spartak nakonec vítězí na ledě Avtomobilistu 3:2 po prodloužení a zaznamenává třetí výhru v řadě. Domácí však rovněž protahují jednu pozitivní sérii, jelikož bodují v sedmé utkání v řadě.

Vjačeslav LEŠČENKO - 2:3

62:39
    Spartak právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto! Šmeljov našel před brankou VJAČESLAVA LEŠČENKA, který zblízka překonal Kováře a rozhodl o zisku dvou bodů pro Spartak. Asistence: Sergej Šmeljov, Charles Genoway.

60:23
    Alexander Pankov a Konstantin Glazačev si schodně odsedí dvě minuty za hrubost a pokračovat se bude hrou 4 proti 4.

60:01

Po 60 minutách je stav nerozhodný, takže nás čeká pětiminutové prodloužení, které může kdykoliv ukončit branka na jedné či druhé straně. Pokud se tak nestane, přijdou na řadu nájezdy.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

58:00
    Ohlášeny jsou poslední dvě minuty třetí třetiny a v útoku je domácí celek.
    WELLMAN - 2:2

56:25
    Zničehonic je srovnáno! CASEY WELLMAN napodobuje Ela a připisuje si svou druhou branku v zápase, když z úhlu doráží do odkryté branky kotouč, který Kovář vyrazil levým betonem po střele Dyblenka. Asistence: Jaroslav Dyblenko, Sergej Šmeljov.

55:00
    Utkání sleduje na tribunách 4800 fanoušků.

54:23
    Domácí tým je stále aktivní a hosté zatím vůbec nevypadají jako tým, který potřebuje vyrovnat. Avtomobilist má navrch.
    Eero ELO - 2:1

51:18
    Jekatěrinburg právě vstřelil branku!
    Domácí dokonávají obrat! EERO ELO dostal spoustu času, aby si připravil střelu a z mezikruží podruhé v dnešním zápase rozvlnil síť za Engrenem. Asistence: Alexander Torčeňuk, Nikolaj Timašov.

Martin Švejkar

Branky a nahrávky: 41. Elo (Megalinskij, Simakov), 52. Elo (Torčeňuk, Timašov) – 34. Wellman (Bodrov, Šmeljov), 57. Wellman (Dyblenko, Šmeljov), 63. Leščenko (Šmeljov, Genoway)

Avtomobilist Jekatěrinburg: Kovář (Ustinskij) – Megalinskij, Kivisto, Vasilevskij, Timašov, Trjamkin, Ščemerov, Žuravljov, Gusev – Roman, Golyšev, Simakov – Elo, Koukal, Garejev – Pankov, Dubrovskij, Torčeňuk – Veličkin, Jemelin, Popov.
    Spartak Moskva: Engren (Ivannikov) – Dyblenko, Genoway, Sorokin, Korobov, Kirillov, Jermakov, Li, Baldajev – Radil, Mereškin, Glazačev – Šmeljov, Bodrov, Wellman – Klimenko, Šafigulin, Vasiljev – Levickij, Voronin, Lesčenko.

Rozhodčí: Kadyrov, Ščenjov, Maitak, Pronskich

Diváci: 4 800