Lorient – Rennes 1:1 (kon.) | Angers – Guingamp 0:0 (kon.) | GFC Ajaccio – Nice 3:1 (kon.)
Montpellier – Bastia 2:0 (kon.)
GFC Ajaccio
3:1 (3:1)
OGC Nice
Sobota 24.10.2015, 20:00 • Stade Ange Casanova, Ajaccio • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 11. kolo

Hlavní sudí Hamel dnes naposledy foukl do píšťalky, a ukončil tak utkání, ve kterém Ajaccio překvapivě zvítězilo nad Nice 3:1. Všechny góly padly v první polovině zápasu. Ajaccio si vítězství zasloužilo, protože bylo nebezpečnější a důraznější, hlavně tedy v první polovině zápasu. Už v 1. minutě se trefil Pujol, ale pak si v 11. minutě dal nešťastný vlastní gól Filippi. Stejný hráč tuto chybu ve 32. minutě napravil, když dal vedoucí gól na 2:1. Ještě ve 43. minutě skóroval Đoković. Ve druhém poločase měli hosté neustále balon na svých kopačkách, ale nic závažného si nevytvořilil, a tak nemohli ani bodovat. V závěru zápasu ještě v 88. minutě vyfasoval Le Mogine červenou kartu a svůj tým oslabil, ale naštěstí se to nijak pro domácí nepodepsalo. Děkuji za pozornost a přeji dobrou noc. (22:02:28)

90+4

90
    Druhý poločas bude nastaven o 4 minuty.
    88. Červená karta

88
    Le Moigne šel ošklivě do souboje s protihráčem a právem vyfasoval červenou kartu.

86
    Mallmann vsadil na střelu z dálky, ale branku hodně minul.

86
    Poslední střídání provedli také domácí: ze hřiště odešel Tshibumbu a na poslední minuty se na trávníku objevil Mangane.

85
    Poslední střídání hostů: ze hry odešel Seri a nahradil ho Puel.

84
    Boscagli chtěl svému protihráči vzít míč a šel do skluzu, ale místo balonu trefil právě protihráče, který šel okamžitě k zemi. Rozhodčí správně vytáhl žlutou kartu.

81
    Jednalo se o pár vteřinek a teď už se domácí hráči musí opět bránit, protože míč má v držení Nice.

80
    Bréchet vystihl rozehrávku soupeře a získal balon pro Ajaccio. Uvidíme, jak dlouho domácí tým u balonu vydrží.

78
    Zatím to vypadá, že domácí Ajaccio vedení 3:1 udrží. Ve druhém poločase sice už není aktivní a jen se brání, ale brání se velmi pozorně, protože hosté se do ničeho vážného nedostali.

75
    Vystřídal také domácí tým: ze hry odešel Ducourtioux, místo něj si zahraje Poggi.

75
    Germain byl vystřídán, na trávník se místo něj dostal Benrahma. Germain vypadá dost naštvaně.

74
    Ben Arfa se znovu dostal do šance, ale ani tentokrát jeho střelecký pokus gólové parametry neměl.

72
    Seri zahrával volný přímý kop a do kombinace se mu nabídl Ben Arfa, tak mu přihrál. Nicméně druhý jmenovaný se prezentoval jen nepřesnou střelou, a tak Nice dál prohrává 3:1.

68
    Střídání v týmu GFC Ajaccio: ze hřiště odchází Amos Youga, přichází Jérôme Le Moigne.

68
    Volný přímý kop si vzal na starost Larbi, jenž vsadil na přímou střelu, ale ta se mu vůbec nepodařila, atkže góllman Cardinale mohl zůstat v naprostém klidu.
    67. Žlutá karta

Lucie Rapantová

Branky: 1. Pujol (Maury), 32. Filippi (Đoković), 43. Đoković – 11. Filippi (vla.)

Karty:   22. Ducourtioux (GFC), 34. Coeff (GFC), 48. Đoković (GFC) – 42. Koziello (NIC), 67. Bodmer (NIC), 84. Boscagli (NIC)   88. Le Moigne (GFC)

Držení míče: 40 % : 60 %.
    Střely na branku: 6:6. Střely mimo: 5:3. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 15:11.
    GFC Ajaccio: Maury – Coeff, Filippi (C), Bréchet, P. Martinez – Ducourtioux (75. Poggi), Youga (68. Le Moigne), Đoković – Pujol, Tshibumbu (86. Mangane), Larbi.
    Náhradníci: Goda – Sylla, Mangane, Le Moigne, Poggi, Boutaïb, Zoua.

OGC Nice: Cardinale – Pied, Baysse, Bodmer (C), Pereira – Koziello (59. A. Mendy), N. Mendy, Seri (85. Puel) – Mallmann – Ben Arfa, Germain (75. Benrahma).
    Náhradníci: Gambetta – Genevois, Boscagli, Puel, Traoré, A. Mendy, Benrahma.

Rozhodčí: Hamel – Plancon, Annonier