Zápy – Kolín 3:0 (kon.) | Benešov – Převýšov 2:1 (kon.) | Benátky n/J – Dobrovice 0:4 (kon.)
Štěchovice – Domažlice 0:1 (kon.) | Union 2013 – Písek 1:1 (3:1 po pen.) | Čáslav – Jirny 0:2 (kon.)
SK Zápy
3:0 (2:0)
SK Sparta Kolín
Neděle 25.10.2015, 14:30Česká fotbalová liga • 12. kolo

Ze Záp je to dnes ode mne vše. Budu se s vámi těšit u dalších textových přenosů na viděnou. Hezký zbytek dne! (16:25:37)

Hlavní sudí nenastavil v druhém poločase ani minutu, Zápy tedy zaslouženě vyhrávají dnešní zápas poměrem 3:0. Domácí celek byl po celý zápas dominantnější a až na pár momentů kontroloval bezpečně průběh utkání. Rozhodnuto již bylo prakticky na konci prvního poločasu, kdy se v rychlém sledu dokázal prosadit Kalaš a Kalivoda. Ve druhém poločase pak jen upravil na konečných 3:0 Miroslav Doležal.

90

90
    Hakl si dává s rozehrávkou autového vhazování na čas, ale je to pochopitelné – tento zápas je již beztak rozhodnutý.

89
    Hosté musí zakládat novou akci až z vlastní poloviny. Ani to se jim však příliš nedaří.

88
    Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Kalivoda, přichází Petržílka.

88
    Žlutou kartu dostává Jelínek (FK Kolín).

87
    Z rohového kopu se míč dostal k Jelínkovi, jenž však nedokázal propálit přehuštěný prostor před gólmanem Strakou.

86
    Kolínští v posledních okamžicích obsadili polovinu Záp, ale vybojovali pouze rohový kop.

84
    Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Svoboda, přichází Jemelík.

83
    Domácí již příliš nikam nepospíchají a spíše už jen kontrolují závěr zápasu.

81
    Veselého střelu k tyči Straka s přehledem chytá.

80
    Zápští jsou navzdory bezpečnému náskoku i nadále aktivní směrem dopředu.

79
    Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Putz, přichází Bejbl.
    77. Miroslav Doležal - 3:0

77
    Zápy právě vstřelily branku!
    Zápy z přímého kopu znovu udeřily, na centrovaný balón si ve vápně naběhl MIROSLAV DOLEŽAL, jenž jej bez problému uklidil za Vízkova záda!

76
    Zápy mají před sebou možnost dalšího přímého kopu, domácím se dnes poměrně slušně daří v této disciplíně.

75
    Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Kalaš, přichází Jelínek.

74
    Před brankářem Strakou sice vznikl lehký zmatek, ale k ničemu vážnějšímu nakonec nedošlo.