Cambuur – Den Haag 1:1 (kon.) | Arnhem – Ajax 1:3 (kon.) | Nijmegen – Groningen 1:1 (kon.)
Feyenoord – Alkmaar 3:1 (kon.)
SBV Vitesse Arnhem
1:3 (0:0)
Ajax Amsterdam
Neděle 25.10.2015, 14:30 • GelreDome (Arnhem) [Kapacita: 25 500] • Nizozemská Eredivisie • 10. kolo

Ode mne je to pro denšek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (16:24:21)

Dnešní utkání je za námi. Domácí dnes byli v prvním poločase lepším týmem, ve druhém poločase však převzali otěže hosté a svého soupeře téměř ve všem přehrávali. Na první branku utkání jsme si museli počkat do 54. minuty, když se dokázal prosadit Kazajšvili. Hosté dokázali vyrovnat v 71. minutě, když se trefil Fischer. Ihned za dvě minuty se hosté dostali do vedení, a to když se prosadil po skvělé individuální akci Bazoer. V 86. minutě zvýšoval už na 1:3 Schöne a hosté tak dnes dokázali přehrát svého soupeře 1:3.

Držení míče: 49% – 51%
    Střely celkem: 12 – 12
    Střely na branku: 5 – 7

90+3

90+3
    Blíží se nám konec nastavených tří minut a rozhodčí tak za malou chvíli ukončí dnešní utkání.

90+2
    Ibarra se nyní dopustil tvrdého faulu na jednoho z protihráčů a rozhodčí mu za tento faul uděluje žlutou kartu.

90+2
    Hra se nyní pohybuje spíše ve středu hřiště.

90+1
    Rozhodčí nastavuje 3 minuty.

90
    Právě se nám rozběhla poslední minutka zápasu.

88
    Míč se od rohového praporku dostal pouze do rukavic brankáře Rooma.

88
    Hosté budou zahrávat rohový kop.
    86. Lasse SCHØNE - 1:3

86
    Ajax právě vstřelil branku!
    Hosté vedou už o dvě branky! Hendriks dostal skvělou přihrávku za obránce, následně si všiml ještě ve vápně úplně volného LASSE SCHÖNEHO, a ten se střelou k pravé tyči nemýlil.

84
    Domácí střídají. Hřiště opouští van der Werff a místo něj nastupuje Pantič.

83
    Obrovská šance hostů! Younes poslal do vápna skvělou přihrávku na Schöneho, ten míč ještě prodloužil na hranici malého vápna k Hendriksovi, jeho následnou střelou však dokázal Room skvěle chytit.

82
    Kazajšvili se nyní dostal ke střele z hranice vápna, jeho pokus končí jen těsně nad brankou.

81
    Hosté střídají hned dva hráče. Hřiště opouští Fischer a místo něj nastupuje Hendriks, ze hřiště odchází také Sinkgraven a místo něj nastupuje van der Hoorn.

79
    Míč se od rohového praporku stáčel do branky, Cillessen tak musel zasahovat.

79
    Domácí budou zahrávat rohový kop.

77
    Hosté byli blízko další brance! Bazoer se dostal ke střele z hranice vápna, jeho následný střelecký pokus však orazítkoval pouze pravou tyč!