Estoril – Rio Ave 2:2 (kon.) | Arouca – Tondela 1:1 (kon.) | Moreirense – Setúbal 0:2 (kon.)
Benfica – Sporting 0:3 (kon.) | Porto – Braga 0:0 (kon.)
Benfica Lisabon
0:3 (0:3)
Sporting Lisabon
Neděle 25.10.2015, 18:00Portugalská Primeira Liga • 8. kolo

Je za námi Lisabonské derby, ve kterém dnes vítězí Sporting Lisabon vysoko 3:0!!
    Vítězství hostů vystřelil už v deváté minutě Gutiérrez a po dalších minutách stav navýšil Slimani hlavou. Před koncem prvního poločasu se hosté radovali ještě jednou, a to když se trefil Ruiz.
    Druhý poločas moc pohledný fotbal nenabídl a stav se nezměnil

Mě nezbývá nic jiného, než vám poděkovat za pozornost a popřát vám hezký zbytek večera. (19:55:40)

90+2

90+1
    Hosté drží v závěru zápasu míč na útočné polovině a vyčkávají na závěrečný hvizd rozhodčího.

90
    Rohodčí Miquel nastavuje nad rámec řádné hrací doby pouhé dvě minuty.

89
    Domácí brankář si po dopadu přivodil zranění na ruce, přesto se zkušený brankář staví mezi tři tyče a hodlá dochytat zápas bez ošetření.
    88. Júlio César se musel do brány rychle vracet.

88
    Júlio César dostal těžkou malou domů, která málem skončila v brance. Domácí brankář se stihl naštěstí pro domácí vrátit a míč z brankové čáry vykopnout pryč.

87
    Jiménez ve snaze získat balon fauloval Pereiru a ukončuje tak útok Benfici.

86
    Druhé střídání Sportingu. Hřiště opouští Slimani, který byl před chvilkou ušetřen o druhou žlutou kartu a je nahrazen Martinsem.

85
    Zápas se uchyluje ke svému závěru. Hosté zkušeně drží svého soupeře daleko od své branky a nepřipouští si žádné komplikace.

84
    Slimani skopl svého protivníka a může být rád, že nyní neviděl druhou žlutou kartu.

82
    Za nafilmovaný pád v pokutovém území Benfici vidí žlutou kartu Mitroglou.

81
    Nico Gaitán se dostal do pokutového území, kde byl Oliveirou poslán k zemi. Rozhodčí zůstává klidným a nařizuje pouze odkop od brány.

80
    Domácí hráči jsou v závěru zápasu o něco aktivnější a ženou se do útoku.

78
    Poslední střídání na straně Benfici. Ze hřiště odstupuje Guedes, který je nahrazen Mitroglouem.

77
    První střídání na straně Sportingu. Ze hřiště odstupuje Silva a jeho místo zaujme Aquilani.

76
    Pizzi se dostal do zakončení, které těsně míjí levou tyč Patríciovi branky.

75
    Druhý poločas oproti prvnímu moc pohledného fotbalu nenabídl. Hosté pouze kontrolují hru a vyčkávají na závěrečný hvizd rozhodčího Miguela.

74
    Gaitán poslal do pokutového území centrovaný balon, který nenašel žádného spoluhráče nýbrž rukavice Patrícia.