Dunajská Lužná – Pohronie 1:1 (kon.) | Lok. Košice – Bardejov 3:2 (kon.)
FC Lokomotíva Košice
3:2 (2:0)
Partizán Bardejov
sk Neděle 25.10.2015, 13:30 • Futbalový štadión v Družstevnej pri Hornáde • MONACObet liga

Skončilo sa stretnutie medzi FC Lomomotíva Košice a Partizán Bardejov, v ktorom nebola núdza io zaujímavé situácie. Zaradiť medzi ne možno aj infarktový záver, keď sa Labun presadil v poslednej možnej sekunde a rozhodol tak o víťazovi stretnutia. Domáci zvíťazili pomerom 3:2 a do tabuľky si pripísali dôležité tri body.

S týmto konštatovaním sa už s vami lúčim a prajem vám ešte pekný zvyšok víkendu. Stretnutím vás sprevádzal Lukáš Pancurák. (15:21:13)

90+2

90+2
    Lokomotíva Košice dala gól!
    Neskutočné! Bardejov sa teraz rozsypal ako domček z karát, jeho hráči si po dobrom centri z pravej strany loptu najskôr sami poslali do žrde, následne sa k nej dostal TOMÁŠ LABUN, ktorý rozhodol!

90+2
    Ani Lokomotíva sa nepresadila, aj na jej strane sme postrádali presnejší center do vápna, či lepší strelecký pokus.

90+1
    V tej prvej sa ale neudialo nič zaujímavé, keďže o gól sa síce Bardejov pokúšal, domáci celok ale centre do vápna dobre zblokoval.

90
    Nadstavovať sa budú 2 minúty.

90
    Bežia posledné sekundy hry, čakáme už len na údaj o prípadnom nadstavenom čase.

89
    Druhý polčas sa pomaly chýli k svojmu záveru, stav stretnutia je stále vyrovnaný a zdá sa, že tak to už aj ostane.

88
    Čikoš-Pavličko teraz poriadne zariskoval, keď po loptu vybehol takmer až k stredovému kruhu, napokon sa ale počin gólmana Bardejova ukázal ako správny.

87
    Center do vápna nebol vôbec zlý, v priestore, kam lopta smerovala ale chýbal hráč hostí, ktorý by ju dokázal upratať do siete.

86
    Medzičasom sa nám začali aj posledné 4 minúty zápasu, Bardejov bude zahrávať rohový kop.

85
    Košice posielali loptu dobre do pokutového územia, kde sa už zdalo, že sa domáci dokážu strelecky presadiť, stopéri Bardejova si ale s celou situáciou napokon poradili.

84
    Striedanie v tíme FC Lokomotíva Košice: z ihriska odchádza Zajac, prichádza Labun.

83
    Košice budú zahrávať štandardnú situáciu, pôjde o akýsi skrátený rohový kop.

83
    Sedem minút pred koncom zápasu to teda vyzerá tak, že oba celky si medzi sebou budú body deliť. Ako Košice, tak aj Bardejov má ale stále dostatok času na minimálne jeden gól.

82
    Striedanie v tíme Partizán Bardejov: z ihriska odchádza Milunovič, prichádza Staško.

81
    Bardejov dal gól! ešte predtým sa ale hosťom podarilo vyrovnať, Bardejov zahrával štandardnú situáciu, lopta teraz poriadne poskakovala pred bránou, do ktorej ju upratal PATRIK KOLIBAB.