NY Islanders – Calgary 4:0 (kon.) | Toronto – Arizona 3:4 (kon.) | Chicago – Anaheim 1:0 (po pr.)
Chicago Blackhawks
1:0 (0:0, 0:0, 0:0 - 1:0)
Anaheim Ducks
Úterý 27.10.2015, 01:30 • United Center, Chicago • NHL

S konstatováním, že Chicago porazilo Anaheim 1:0 po prodloužení, se s Vámi loučím a přeji Vám klidný zbytek noci! (04:31:04)

Dnešní utkání navštívilo 21529 diváků.

V atraktivním prodloužení 3 na 3 byli šťastnější hráči Blackhawks, kterým bod navíc vynesla akce kapitána Jonathana Toewse. Kačeři tak i dnes pokračovali ve svém neskutečném střeleckém trápení, když mají na svém kontě po osmi odehraných zápasech jen šest nastřílených gólů. Hosté přitom vůbec nepřipomínali tým ze dna konferenční tabulky. Hráli výborně, ve třetí třetině dokonce obhájce Stalney Cupu přestříleli poměrem 19:6, dvakrát v zápase trefili tyčku, ale přesto se musejí spokojit s jediným bodíkem.

Střely na branku v prodloužení – 1:2, celkem – 24:39.

Jonathan TOEWS - 1:0

60:51
    Chicago právě vstřelilo branku!
    Rozhodující gól je na světě! JONATHAN TOEWS projel od mantinelu až před Andersena a vymetl bližší horní růžek svatyně Kačerů! Asistence: Patrick Kane a Brent Seabrook.

60:29
    Silfverberg s Getzlafem mohli rozhodnout, Crawford však odolal!

60:01

Za 60 minut hry gól nepadl! I ve třetí třetině jsme viděli řadu šancí a aktivnějším týmem byl Anaheim. Nejblíže ke vstřelené brance však byli domácí. Panarin dokonce poslal puk do hostující klece, ale ta byla těsně předtím posunuta brankářem Andersenem. Situace vyvolala vlnu emocí, avšak změnu stavu nepřinesla.

Střely na branku ve 3. třetině – 6:19, celkem – 23:37.