Novokuzněck – Chabarovsk 2:3 (1:2 po s.n.) | Omsk – Spartak Moskva 2:3 (po pr.) | Barys – Petrohrad 4:2 (kon.)
Novosibirsk – Vladivostok 2:0 (kon.) | N.Novgorod – Ufa 2:3 (po pr.) | CSKA Moskva – Dynamo Moskva 3:2 (kon.)
Čerepovec – Viťaz 2:3 (kon.) | Minsk – Magnitogorsk 6:4 (kon.) | HC Slovan – Toljatti 2:5 (kon.)
Záhřeb – Kazaň 3:4 (kon.)
Avangard Omsk
2:3 (2:0, 0:0, 0:2 - 0:1)
Spartak Moskva
Středa 28.10.2015, 14:00 • Omsk Arena • KHL

Dnes je to ode mě vše, přeji hezký zbytek svátečního dne, u dalších onlajn přenosů, na shledanou! (16:33:40)

Československá stopa v zápasu

Michal Kempný – 0+0, 2 střel, čas na ledě 24:10
    Martin Erat – 0+1, 1 střel, čas na ledě 18:53
    Vladimír Sobotka – 1+0, 2 střely, čas na ledě 19:14
    Dominik Furtch – nenastoupil do zápasu

Hokejová bitva, která skončila až po prodloužení ve prospěch outsidera je ze námi! Co se týče třetí třetiny, celá patřila hostům, díky čemuž se jim podařilo vstřelit dvě branky, a vyrovnat tak vývoj zápasu na 2:2. Poté následovalo prodloužení, do kterého si svůj obrovský tlak z třetí části hosté vzali sebou a jejich aktivní vstup do prodloužení se jim vyplatil! Spartak Moskva si tedy odváží z Omsku cenné dva body, za které po špatném vstupu do zápasu musí být opravdu rádi!

Spartak právě vstřelil branku!
    Hosté využili svého velkého tlaku, který měli od konce třetí třetiny a vyhrávají díky druhé parádní trefě bekhendem VJAČESLAVA LEŠČENKA po prodloužení 3:2! Asitence: Alexandr Vasilijev, Alexej Kirillov.

60:49
    Hosté se znovu usadili, stejně jako v závěru zápasu v útočné třetině, kde dostávají domácí tým pod svůj tlak.

60:01

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:09
    Poskakující puk kolem brankoviště Kostin raději podržel ve své lapačce. Vhazovat se nyní bude po jeho pravici.

58:43
    Hosté se usazují v útočném pásmu, kde si vyměňují puk za brankou Kostina. Dokáží využít svůj tlak v závěru zápasu ke vstřelení vítězné branky?

58:00
    Probíhají poslední 2 minuty třetí třetiny.

57:49
    Nahození od modré čáry lehce tečoval Mereskin, pozorný Kostin puk schoval do své lapačky, ve které ho i raději přidržel. Vhazovat se bude po jeho pravici.

57:16
    Ofsajd, ve kterém byl zachycen Korobov.

56:24
    Nyní jsou u puku hosté, kteří operují s pukem ve svém obranném pásmu.

55:41
    Vladimír Sobotka se pokusil o střelu z velkého úhlu, pozorný Ivannikov si s jeho pokusem však parádně poradil. Vhazovat se bude po jeho levici.

55:01
    Týmy bojují v pravém rohu kluziště za Ivannikovem.

Branky a nahrávky: 1. Sobotka (Erat, Alexandrov), 5. Paršin (Valentěnko, Lekomcjev) – 49. Jermakov (Vasiljev, Šmejlov), 53. Leščenko (Genoway), 63. Leščenko (Vasiljev, Kirillov)

Avangard Omsk: Kostin (Furch) – Alexandrov, Kempný, Kuljaš, Ahnelöv, Lekomcjev, Valentěnko, Dervuk – Širokov, Sobotka, Erat – Paršin, Kurjanov, Zubov – Lemťugov, Petrov, Černikov – Semjonov, Lauta, Fiščenko
    Spartak Moskva: Engren (5' Ivannikov) – Genoway, Dyblenko, Korobov, Gilroy, Jermakov, Kirillov, Sorokin – Glazačev, Mereskin, Leščenko – Bodrov, Wellman, Šmejlov – Li, Vasiljev, Klimenko – Levickij, Voronin, Judov – Puchov

Rozhodčí: Odins, Oskirko – Gorděnko, Tomilov