Motor ČB – Ústí n/L 6:2 (kon.) | Jihlava – Kladno 4:2 (kon.) | Most – Benátky n/J 6:3 (kon.)
Třebíč – Prostějov 4:2 (kon.) | Litoměřice – Šumperk 5:3 (kon.) | Havířov – Přerov 0:3 (kon.)
Kadaň – Slavia 1:2 (po pr.)
Sportovní klub Kadaň
1:2 (1:0, 0:1, 0:0 - 0:1)
HC Slavia Praha
Středa 28.10.2015, 18:00 • Zimní stadion Kadaň • Chance liga • 18. kolo

Utkání poznalo vítěze v prodloužení, kdy čtyřiatřicet vteřin před jeho koncem překonal brankáře Dvořáka Tomáš Jiránek. Toto je ode mne ze zimního stadionu vše. U nějakého mého dalšího textového přenosu se těším na počtenou. (20:27:44)

64:26
    Slavia právě vstřelila branku!
    David Hruška vybídl ke střele Ronalda Knota, jehož pokus od modré čáry dokázal Dvořák vyrazit, ale z následné dorážky se již prosadil TOMÁŠ JIRÁNEK. Asistence: Ronald Knot a David Hruška.

64:01
    Začala poslední minuta prodloužení.

63:36
    Drobný s Robinsonem bojují o kotouč v rohu hrací plochy.

62:48
    Po střele Račuka se dostal k několika dorážkám Kůs, ale puk za záda Hyláka nedostal.

62:24
    Podruhé v prodloužení si hosté ze Slavie nepohlídali ofsajdovou past, tudíž akce opět skončil u modré čáry.

61:21
    Jakub Chrpa vypíchl kotouč a uháněl do samostatného úniku, avšak kličkou na Hyláka nevyzrál.

60:57
    Zkušený David Hruška si nepohlídal ofsajdovou past.

60:26
    Domácí začali prodloužení náporem. Ke střele se dostal Drtina, ale Hylák byl připraven.

60:01

Ve třetí třetině jsme branku neviděli, takže si oba soupeři připíší do tabulky jeden bod. Uvidíme, kdo získá ten druhý. To se dozvíme za pár okamžiků, kdy na ZS v Kadani začne prodloužení.

60:00

59:49
    Po dvou střelách domácích míří kotouč do středního pásma.

59:38
    Oddechový čas pro hosty.

59:38
    Hráči pražské Slavie posílají kotouč pouze na zakázané uvolnění. Hra se tak vrátí před Hyláka.

58:48
    Szathmáryho nahození od vlastní brány rozehrál Hylák pouze na Kverkovu hůl. Kadaňský útočník ale nedokázal této příležitosti využít.

58:01
    Byly ohlášeny poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.

57:36
    Rohan zamezil v úniku Robinsonovi a domácí se nadále valí na slávistickou klec.

Marcel Holl

Branky a nahrávky: 12. Drobný (Kůs, Drtina) – 35. Markovič (D. Hruška, Pavlin), 65. Jiránek (Knot, D. Hruška)

Sportovní klub Kadaň: Dvořák (Dlouhý) – Drtina, Drobný, Černý, Szathmáry, M. Rohan, Cestr – Hejcman, Kůs "A", Račuk "C" – Hlava, Kverka "A", Chrpa – Sloboda, Vrána, Vaněk – Veselý, P. Macháček, Wágner. Trenér: Jaroslav Beck.
    HC Slavia Praha: Hylák (Král) – M. Hruška, Pavlin, Hraško, Punčochář "A", Kolařík "C", Růžička, Adam, Knot – Robinson, Bahenský, D. Hruška – Micka, Jiránek, Markovič – J. Doležal, Kašpařík "A", Čermák – T. Doležal, Šafránek, Andres. Trenér: Pavel Hynek.

Rozhodčí: Wagner – Podrazil, Bosák

Diváci: 2 090