Boston – Arizona 6:0 (kon.) | New Jersey – Columbus 1:3 (kon.) | Philadelphia – Buffalo 3:4 (po pr.)
Detroit – Carolina 1:3 (kon.) | Florida – Colorado 4:1 (kon.) | St. Louis – Tampa 2:0 (kon.)
Minnesota – Edmonton 4:3 (kon.) | Winnipeg – Los Angeles 1:4 (kon.) | Dallas – Anaheim 4:3 (kon.)
Vancouver – Montreal 5:1 (kon.)
New Jersey Devils
1:3 (0:0, 0:0, 1:3)
Columbus Blue Jackets
Středa 28.10.2015, 00:00 • Prudential Center, Newark • NHL

Tímto příspěvek se s vámi loučím a přeji krásné sváteční ráno. Někdy u NHL zase nashledanou. (02:35:52)

Československá stopa v utkání:
    Jiří Tlustý (NJD) 0+1, 2 střely, čas na ledě 15:06

1. Sergej Bobrovskij (CBJ) 24 zák., 1 gól, 95,8%
    2. Scott Hartnell (CBJ) 1+1, čas na ledě 13:58
    3. Boone Jenner (CBJ) 1+0, čas na ledě 14:54

Utkání mezi Devils a Columbusem je za námi. Po dvou bezbrankových třetinách se roztrhl pytel s brankami ve třetí třetině. Devils byli v obrovském tlaku, ale poté během půl minuty dvakrát inkasovali a bylo rozhodnuto. Nejdříve se střelou do prázdné branky prosadil Boone Jenner, kterého vzápětí napodobil také Cam Atkinson. Třetí branku vsítil po individuální akci Scott Hartnell. Branka Kylea Palmieriho nic neřešila. Blue Jackets přidali druhé vítězství v řadě a vypadá to, že z nejhoršího jsou pryč.

Střely na branku: 24:14

59:27
    Domácím se nedaří dostat se do útočného pásma, kde by se pokusili o zázračné vyrovnání. Nyní už je to spíše mission impossible.

58:58
    Dvaašedesát sekund před koncem vyhazuje puk na zakázané uvolnění Cam Atkinson. Následuje timetout pro Devils.

58:15
    Kyle Palmieri se opět po pravé straně nahrnul před branku, ale Bobrovského se mu nepovedlo překonat podruhé.
    Kyle PALMIERI - 1:3

57:32
    Devils právě vstřelili branku!
    Tak přecijen! Travis Zajac si najel do útočné třetiny, kde posunul puk na Jiřího Tlustého, jenž z levé strany vypálil na Bobrovského. Ten puk vyrazil přímo na hokejku KYLA PALMIERIHO, jenž kotouč poslal do prázdné branky. Asistence: Jiří Tlustý, Travis Zajac.

57:19
    Cory Schneider je na střídačce, Devils hrají powerplay!

56:45
    Tohle už nepůjde. Devils jsou výsledkem znechuceni a směrem dopředu to už nejde. Columbus v pohodě vyhazuje.

56:15
    David Savard nabízí domácím šanci na snížení. Času ovšem už moc nezbývá. Dvě minuty dostává za zákrok v obranném pásmu Blue Jackets.

55:54
    Travis Zajac dostal přihrávku od Cammalleriho a prodral se po pravé straně. Z této pozice poslal přízemní střelu, která Bobrovského nemohla ohrozit.
    Scott HARTNELL - 0:3

54:46
    Columbus právě vstřelil branku!
    Je hotovo. Tak to je kruté pro domácí! SCOTT HARTNELL hitoval hráče u mantinelu a sebral mu puk. Následně se s ním najel mezi kruhy a nekompromisní střelou přidal třetí branku Blue Jackets! Bez asistence.

53:40
    Columbus krouží v útočném pásmu a ke střelám se moc nedostává. Nejspíše nechtějí modrokabátníci příliš riskovat.

52:43
    John Moore posílá svůj celek ještě do větších problémů. Již podruhé je tento obránce vyloučen.

David Panuška

Branky a nahrávky: 58. Palmieri (Tlustý, Zajac) – 50. Jenner (Clarkson, Campbell), 50. Atkinson (Dubinsky, Hartnell), 55. Hartnell

New Jersey Devils: Schneider (Kinkaid) – Larsson, Greene, Severson, Moore, Schlemko, Gelinas, Merrill – Stempniak, Henrique, Cammalleri – Palmieri, Zajac, Tlustý – Tootoo, Josefson, O'Neill – Kalinin, Gionta
    Columbus Blue Jackets: Bobrovskij (McElhinney) – Savard, Johnson, Murray, Goloubef, Prout, Ťjutin – Foligno, Dubinsky, Saad – Calvert, Karlsson, Jenner – Atkinson, Wennberg, Hartnell – Clarkson, Campbell, Bourque

Rozhodčí: Sutherland, L’Ecuyer – Grandt, Murchison