Bonusia Ostrava – Tatran 4:3 (kon.) | Jičín – Liberec 4:3 (kon.) | Královské Vinohrady – Vítkovice 1:9 (kon.)
Olomouc – Židenice 4:2 (kon.) | ELITE PRAHA – Chodov 3:4 (kon.) | Ne – Bohemians - NE 5:2 (kon.)
TJ Sokol Královské Vinohrady
1:9 (0:1, 1:3, 0:5)
1. SC TEMPISH Vítkovice
Středa 28.10.2015, 16:00ČEZ Extraliga žen • 7. kolo

Vítkovice podle předpokladů rozdrtily Sokol Královské Vinohrady a odváží si zaslouženou výhru v poměru 9:1. (17:50:51)

59:42
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Vítkovice mají dnes patent na branky v poslední minutě třetiny. Tentokrát se prosadila ADÉLA PANTĚLEJEVOVÁ. Asistence: Anna Niemcová.

57:35
    Demolice domácích pokračuje. Osmou branku Vítkovic dává TEREZA HANZLÍKOVÁ. Asistence: Zuzana Halfarová.

55:24
    To je kanonáda! Další gól střílí ROMANA KIECKOVÁ. Bez asistence.

54:30
    LUCIE ŠROTOVÁ střílí šestou branku svého týmu. Asistence: Zuzana Šponiarová.

47:29
    Utkání má očekávaný průběh a za hosty pátou branku střílí NATÁLIE MARTINÁKOVÁ. Asistence: Adéla Pantělejevová.

40:01

40:00

39:59
    Vteřinu před koncem třetiny se opět prosazují Vítkovice. Střelkyní VERONIKA ENENKELOVÁ. Asistence: Michaela Šponiarová.

37:38
    Do dvoubrankového vedení hosty posílá ROMANA KIECKOVÁ. Asistence: Veronika Enenkelová.

35:03
    Vítkovice dostává do vedení MICHAELA ŠPONIAROVÁ. Asistence: Riitta Lankinenová.

27:27
    Tým Královské Vinohrady právě vstřelil branku! Kombinace domácích přinesla úspěch. Branku vstřelila TEREZA TRUNEČKOVÁ. Asistence: Karolína Strejcovská.

20:01

20:00

19:49
    Na závěr třetiny se trefila ROMANA KIECKOVÁ. Asistence: Petra Mandátová.

00:01

V sedmém kole florbalové extraligy žen se utkají týmy TJ Sokol Královské Vinohrady a 1. SC Vítkovice Oxdog. Královské Vinohrady se nachází na předposlední příčce dvanáctičlenné tabulky, zatímco Vítkovice najdeme na 2. místě. Královské Vinohrady zvítězily prozatím pouze jednou, zatímco Vítkovice ještě neztratily ani bod.

Pavel Černý

Hledáme zpravodaje pro tým TJ Sokol Královské Vinohrady. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 28. Trunečková (Strejcovská) – 20. Kiecková (Mandátová), 36. M. Šponiarová (Lankinenová), 38. Kiecková (Enenkelová), 40. Enenkelová (M. Šponiarová), 48. Martináková (Pantělejevová), 55. Šrotová (Z. Šponiarová), 56. Kiecková, 58. Hanzlíková (Halfarová), 60. Pantělejevová (Niemcová)