Lipt. Mikuláš – Humenné 3:1 (kon.) | Michalovce – Bardejov 3:5 (kon.) | Pov. Bystrica – Senica 0:4 (kon.)
Topoľčany – Trnava 4:5 (po pr.) | Detva – Prešov 4:0 (kon.) | Nové Zámky – Spišská N. Ves 3:2 (2:0 po s.n.)
HK 95 Považská Bystrica
0:4 (0:2, 0:2, 0:0)
HC Dukla Senica
sk Středa 28.10.2015, 18:00 • Zimný štadión Považská Bystrica • 1. liga (SR)

A máme po zápase, ktorý to domáci tím opäť nezvládol. Napriek tomu že začiatok zápasu mali vo svojich rukách a prakticky ničomu súpera nepustili prehrali prvé dejstvo o dva góly. Hovorí sa, že keď mužstvo nevie dať gól z presilovky päť na troch tak si nezaslúži vyhrať, čo sa dnes aj potvrdilo, kedy Považská Bystrica doslova premrhala svoje šance v presilovkách. Lúčim sa s Vami a teším sa nabudúce pri sledovaní zápasov 1. hokejovej ligy. (20:01:36)

59:29
    Korytko podrazil a dostal 2 minúty.

59:08
    Koleno v podaní Šimona, ktorý dostal menší trest.

58:34
    Trenčan trafil brvno!

57:20
    Vypadá to tak, že domáci si dnes neužijú radosť ani z jediného gólu.

56:13
    Kotzman, podrazenie, 2 minúty.

54:49
    Domáci v plnom počte.

54:30
    Saliji od modrej ranou mieril do brány ale puk chytil lapačkou domáci brankár!

52:49
    Samostatný únik útočníka Dukly zastavil až Dubeň, ale vďaka podrazeniu. Preto dostal trest 2+10.

45:30
    Považania sa márne snažia prekonať obranné valy hostí.

42:56
    Jarab takmer našiel Fila, ale toho si nakoniec obránca postrážil.

40:55
    Senica sa zrejme snaží vyhnať Mikoláša z brány piatym gólom, keď sa im to štyrmi nepodarilo, pretože nebezpečnú šancu mal na hokejke Videlka!

40:01
    Začala sa tretia tretina.

Tak druhá tretina bola úplne odlišná od tej prvej a Považská Bystrica v nej neukázala skoro nič, naopak Dukla sa postarala o dva góly a pohodlne si ide pre víťazstvo. Záverečná tretina začne približne 19:35.

Matúš Kubala

Branky a nahrávky: 14. Černý (Řezáč, Daniel), 15. Pavešic (Videlka), 21. Pekarčík (Videlka, Pavešic), 33. Ružička (Videlka, Pekarčík)

HK 95 Považská Bystrica: Mikoláš(Buliš) – Dubeň, Hriňa, Klačko, Mravec, Prášek, Šefčík, Kožúrik – Valo, Rufati, Hudec – Paleček, Čičala, Jarab – Holák, Filo, Špankovič – Kubín, Teska, Švanter
    HC Dukla Senica: Račko (Krajčovič) – Pavešič, Grman, Černý, Kotzman, Šimon, Šohajda, Žitňanský – Ružička, Videlka, Pekarčík – Saliji, Dobrý, Trenčan – Dvonč, Řezáč, Daniel – Korytko, Kovalovský, Romančík

Rozhodčí: Krist, Drblík, Peterka