La Coruňa – Atlético 1:1 (kon.)
Deportivo La Coruňa
1:1 (0:1)
Atlético Madrid
Pátek 30.10.2015, 20:30 • Estadio Municipal de Riazor, La Coruňa • Španělská LaLiga • 10. kolo

A je dobojováno! Druhá půle nám opravdu příliš fotbalové krásy nepovedla. Zvláště Atlético by se za svůj výkon mělo stydět. Hosté v druhé části pouze vyčkávali na své polovině a vyčkávali, zda se Deportivu podaří vyrovnat. La Coruňa byla za svoji snahu nakonec odměněna vyrovnávací trefou a nemuselo zůstat pouze u ní. Konečný direkt Atléticu mohl uštědřit Fajr, jehož střela z velké dálky ale skončila pouze na břevně. (22:22:54)

90+3

90+3
    Nejspíše poslední nákop Atlética.

90+3
    Nastavený čas je prakticky u konce.

90+3
    Sidnei se nerozpakoval a pouze odpálil míč na polovinu Atlética.

90+2
    Atlético se v nastaveném poločase probudilo ze zimního spánku a snaží se ještě něco udělat s remízovým výsledkem.

90+1
    Atléticu se nedaří projít přes zkonsolidovanou obranu La Coruně.

90
    Cartabia byl za svůj nedovolený zákrok oceněn žlutou kartou.

90
    Rozhodčí Pérez přidá tři minuty nad rámec řádné hrací doby.
    89. Fajr napálil míč do břevna!

89
    Parádní střela Fajra z velké dálky orazítkovala břevno hostující branky!

88
    Domácí tým je u balonu a snaží se najít cestičku k ohrožení branky.

87
    Kokeho centr od rohového praporku defenzíva La Coruni bez potíží odklidila.

86
    Sražená střela Griezmanna skončila v zámezí.

85
    Navarro byl na svém místě a zastavil akci protivníka.

84
    Po delší odmlce Atlético kontroluje balon a posouvá se postupně směrem k soupeřově svatyni.

83
    Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Tiago, přichází Fernando Torres.

81
    Atlético se není v posledních minutách schopno vymanit ze sevření domácího celku.