Kladno – Havířov 5:2 (kon.) | Benátky n/J – Jihlava 1:2 (kon.) | Kadaň – Motor ČB 3:1 (kon.)
Prostějov – Most 4:2 (kon.) | Přerov – Litoměřice 5:7 (kon.) | Slavia – Třebíč 1:2 (0:1 po s.n.)
konec
Sportovní klub Kadaň
3:1 (0:0, 2:1, 1:0)
ČEZ Motor České Budějovice
Sobota 31.10.2015, 17:00Chance Liga • 19. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  59:56
  Kadaň právě vstřelila branku!
  Kadaň potvrzuje své vítězství a přidává další branku. JAROSLAV KŮS se dostal k puku, se kterým nic nevymýšlel a vyslal dělovou střelu na Gábu, který byl proti jeho nekompromisní střele bezmocný. Asistence: Jakub Trefný.
   
  59:07
  Oddechový čas pro hosty.
   
  57:16
  Komplikace pro Motor! Na trestnou lavici usedá Michal Švihálek (CEB), který odpyká dvouminutový trest za příliš mnoho hráčů na ledě.
   
  50:17
  Tadeáš Dvořák předvedl zákrok za který by se nestyděli ani brankáři v NHL, když zastavil skokem vzad puk na brankové čáře. Motor dělilo od vyrovnání sotva pár milimetrů.
   
  47:23
  Potrestána domácí lavice za příliš mnoho hráčů na ledě. Dvouminutový trest odpyká Nicolas Hlava. Motoru se tak naskýtá další možnost ke kýženému vyrovnání.
   
  39:58
  Na tresnou lavici odjíždí Jaroslav Kůs (KAD), který se provinil vysokou holí. Na lavici hanby si odsedí dvouminutový trest.
   
  35:47
  Kadaň právě vstřelila branku!
  Domácí otáčení průběh utkání a dostávají se do vedení 2:1. Kadaň se dostala do dalšího brejku, tentokrát dva na jednoho. Střela Jaromíra Kverky skončila pouze na tyči, ale puk se odrazil k RADKU VESELÝMU, který jej už dostal do branky hostů – 2:1. Asistence: Jaromír Kverka.
   
  35:13
  Robert Černý pomohl po rychlém brejku přidat další branku, ale jeho střela nechala vyniknout Gábův semafor!
   
  34:30
  Kadaň právě vstřelila branku!
  Kadaň zachytila rozehrávku hostů a dostala se do přečíslení. Darek Hejcman uviděl před brankou osamoceného ANTONÍNA DROBNÉHO, který se svou přesnou střelou nemýlil a vyrovnává na 1:1. Asistence: Darej Hejcman.
   
  29:39
  České Budějovice právě vstřelily branku!
  Martin Heřman si se svým trestným střílením poradil nejlépe jak mohl a posílá Motor dovedení, když přesnou střelou pod horní tyč překonal domácího Tadeáše Dvořáka.
   
  29:39
  Po faulu Jakuba Trefného na ujíždějícího Martina Heřmana bylo nařízeno trestné střílení.
   
  24:44
  Kuchejda s Pajičem se ocitli v situaci dva na jednoho, ale smákavou přihrávku Davida Kuchejdy nedokázal Rok Pajič zpracovat, takže slibná šance přišla vniveč.
   
  19:02
  Máme tu první vyloučení dnešního utkání. Na trestnou lavici usedá domácí Domink Vaněk, který si odpyká dvouminutový trest za podražení.
   
  14:36
  Nicolas Hlava obehrál bránícího hráče Motoru a následně se snažil překvapit Gábu střelou na bližší tyč, jeho střela ke smůle domácích příznivců jen lízla boční síť branky hostujícího celku.
   
  10:59
  Jaroslav Kůs měl na lopatě první branku utkání, když se po dobré přihrávce ocitl sám před Davidem Gábou, ten však předvedl ukázkový semafor a jeho střelu lapil. Vhazovat se bude v útočném pásmu domácí Kadaně.

  Jan Thöma

  Branky a nahrávky: 35. Drobný (Hejcman), 36. Veselý (Kverka), 60. Kůs (Trefný) – 30. Heřman (TS)


  Sportovní klub Kadaň: Dvořák (Dlouhý) – Drobný, Trefný, Szathmáry, Blaha, Černý, Rohan, Novák, Cestr – Račuk, Kůs, Hejcman – Veselý, Kverka, Hlava – Vaněk, Vrána, Sloboda – Wágner, Macháček, Šťovíček
  ČEZ Motor České Budějovice: Gába (Kůdela) – Mucha, Kolmann, Suchánek, Vráblík, Zíb, Žovinec, Kříž – Kuchejda, Pajič, Babka – Nouza, Straka, Heřman – Žálčík, Rob, Švihálek – Guman, Škoda, Prokeš.

  Rozhodčí: Petružálek – Rozlílek, Svobodová