Dynamo Moskva – Spartak Moskva 5:4 (2:1 po s.n.) | Záhřeb – HC Slovan 6:2 (kon.)

Vyhrané buly: 43 – 28

Je za námi fantastický zápas, který nakonec končí šťastně ve prospěch domácího týmu. Ačkoliv Dinamo vedlo ve druhé třetině o dva góly, tak se hosté nevzdali a závěr periody patřil jen jim, když třemi góly v romezí tří minut zcela otočili vývoj zápasu ve svůj prospěch. V poslední periodě to vypadalo, že Spartak v derby zvítězí, jenže minutu před koncem využil přeslovku Hietanen a zápas šel do prodloužení. To nerozhodlo a na řadu přišli nájezdy. V nich byl úspěšný Fjodorov, který dvakrát překonal Engrena a zařídil druhý bod pro svůj tým.

65:00 Andrej FJODOROV - 5:4

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Dinamo Moskva.

62:57
    A opět je tu přesilová hra ve prospěch domácích. Podražením se provinil Sorokin.

60:01

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

Martin Doležal

Branky a nahrávky: 1. Karsums, 13. Kokarev (Robinson), 30. Cvetkov (Karsums), 60. Hietenan (Robinson), rozh. náj. Fjodorov – 26. Glazačev (Klimenko, Genoway), 37. Mereškin (Radil), 39. Bodrov (Šmeljov, Wellman), 40. Vasiljev (Glazačev)