Zlín – Třinec 0:3 (kon.) | Vítkovice – Sparta 4:3 (2:1 po s.n.) | K. Vary – Kometa Brno 5:3 (kon.)
Liberec – Plzeň 4:5 (0:1 po s.n.) | Pardubice – Chomutov 4:1 (kon.) | Olomouc – Mladá Boleslav 3:6 (kon.)

58:27
    Zbyněk Irgl (TŘI) osprchoval Kašíka ledovou tříští a bude za to potrestán.

53:56
    Kapitán Zlína si počínal nedovoleně a bude za to pykat. Ondřej Veselý (ZLN) 2 minuty za podražení.

49:34
    Josef Hrabal (TŘI) 2 minuty za hru vysokou holí. Je tu další početní výhoda pro Zlín.

46:57
    Roth (TŘI) vyhodil kotouč mimo hrací plochu a Třinec jde do čtyř.
    43:30 Tomáš KOPECKÝ - 0:3

43:30
    Třinec právě vstřelil branku!
    Třinečtí s ledovým klidem nejprve rozebrali zlínskou obranu. Poté si odražený kotouč zpracoval Klepiš, který ho sklepl kotouč na čepel TOMÁŠE KOPECKÉHO, jenž v pohodě dopravil kotouč do prázdné branky. Asistence: Jakub Klepiš, David Nosek.

38:33
    Vyloučení na obou stranách. Josef Hrabal (TŘI) 2 minuty sekání – Ondřej Veselý (ZLN) 2 minuty hrubost.

38:32
    Veselý se rychle obtočil kolem branky a snažil se Hamerlíka překvapit střelou mezi betony, neuspěl.

37:30
    Žižka hrubě chyboval a nabídl šanci Polanskému, který svůj půnik z ostrého úhlu nedotáhl do zdárného konce.

36:19
    Klepiš posunul do dobré pozice kotouč na Irgla, který to zkusil bekhendem, ale Kašíka nepřelstil.
    29:09 Zbyněk IRGL - 0:2

29:09
    Ukázkově využitá přesilovka na straně Ocelářů. Kopecký naznačil střelu a přesnou přihrávkou našel u levé tyčky osamoceného ZBYŇKA IRGLA, který z první prostřelil Kašíka z ostrého úhlu. Asistence: Tomáš Kopecký, Jakub Klepiš.

28:01
    Patrik Urbanec (ZLN) 2 minuty za hákování.

26:28
    Hamerlík vyrazil prudkou střelu Říčky přímo před Pavla Kubiše, který ještě sklepával kotouč ze vzduchu, ale brankář Třince byl opět včas na správném místě.

23:31
    Veliká šance domácích zůstává nevyužita. Říčkovi překazila radost tyčka za Peterem Hamerlíkem, která naopak brankáře Hamerlíka zachránila.

19:01
    Vladimír Roth (TŘI) 2 minuty nedovolené bránění.

9:47
    Oceláři hráli chvíli v šesti a budou za to pykat. Trest za lavičku Třince odsedí Zbyněk Irgl (TŘI)

4:21
    První vyloučení dnešního duelu. Potrestán je Vladimír Roth (TŘI) 2 minuty za krosček.
    1:22 Adam RUFER - 0:1

1:22
    Oceláři se dostali do přečíslení dvou proti jednomu, kdy Marek Růžička otestoval Kašíka, který vyrazil kotouč pouze před ADAMA RUFERA, jenž dokázal dopravit kotouč za Kašíkova záda. Asistence: Marek Růžička, David Nosek.

Ivo Raiskub

Branky a nahrávky: 2. Rufer (M.Růžička, Nosek), 30. Irgl (Kopecký, Klepiš), 44. Kopecký (Klepiš, Nosek)

Berani Zlín: Kašík (Štůrala) – Marušák, Urbanec, Žižka, Kotvan, Horák, Matějíček – Kubiš, Cibák, Čachotský – Říčka, P. Holík, Sýkora – Veselý, Vlach, Ondráček – Čech, Sedláček, Okál.
    HC Oceláři Třinec: Hamerlík (Hrubec) – Klesla, Roth, Linhart, Nosek, L. Doudera, Hrabal – Kopecký, Klepiš, Irgl – Adamský, Polanský, Dravecký – Rufer, Plíhal, Rákos – Meidl, Růžička, Franek.

Rozhodčí: Hejduk, Svoboda – Skopal, Hynek