Ottawa – Detroit 3:5 (kon.) | Tampa – Boston 1:3 (kon.) | Florida – Washington 1:2 (po pr.)
Columbus – Winnipeg 2:3 (kon.) | Toronto – Pittsburgh 0:4 (kon.) | St. Louis – Minnesota 3:2 (po pr.)
Edmonton – Calgary 4:5 (kon.) | Colorado – San Jose 3:4 (kon.) | Carolina – Tampa 3:4 (kon.)
Carolina Hurricanes
3:4 (1:0, 0:2, 2:2)
Tampa Bay Lightning
Neděle 01.11.2015, 23:00 • PNC Arena, Raleigh • NHL

Dnes je to ode mě vše, přeji krásnou dobrou noc, u dalších onlajnů, na shledanou! (01:45:37)

1. Nikita Kučerov (TBL) 0+2
    2. Kris Versteeg (CAR) 1+1
    3. Steven Stamkos (TBL) 1+0

Československá stopa v utkání

Andrej Šustr (TBL) – 0+0, 2 střely, 0 hitů, čas na ledě 16:45
    Ondřej Palát (TBL) – 1 střela, 0 hitů, čas na ledě 20:10

Utkání, které bylo napínavé až do poslední vteřiny je za námi! Oba celky vstřelili v závěrečné periodě zápasu dvě branky. Za domácí se trefil v 56. minutě Versteeg a jednu desetinu sekundy před závěrečnou sirénou Jordan Staal. Carolině to však nestačilo, protože za Tampu se prosadil J.T. Brown a Johnson, což znamená, že si hosté pohlídali vedení z druhé třetiny a odváží si z PNC Arény cenné dva body!

Střely ve třetí třetině: 7 – 18.

Jordan STAAL - 3:4

59:59
    Carolina právě vstřelila branku!
    Domácím se podařilo snížit jednu desetinu vteřiny před koncem zápasu! JORDAN STAAL využil hry v šesti bez brankáře a po dnešní třetí asistenci Victora Raska svoji dělovkou prostřelil výborného Vasilevskijho! Asistence: Victor Rask.

59:28
    Faulk nahazuje puk do útočné třetiny, kde se ho jeho spoluhráčům podařilo vybojovat. I nadále tak budou pokračovat ve svém tlaku.

59:00
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny. Domácí hrají neustále bez brankáře.

58:19
    Neskutečný zákrok proti Jordanovi Staalovi vytáhl Vasilevskij, díky čemuž nedovolil domácím změnit skóre zápasu!

57:41
    Killorn se vložil skokem do přihrávky domácích, čímž vybojoval puk pro svůj tým.

57:22
    Trenér Caroliny si bere oddechový čas.

57:18
    Domácí zkoušejí hru bez brankáře!

56:39
    Cam Ward si připisuje další báječný zákrok proti úplně nekrytému Stamkosovi, který se pokusil o blafák a následné zakončení, domácí brankář byl však svým rychlým přesunem v tomto souboji tím úspěšnějším!
    Kris VERSTEEG - 2:4

55:25
    Domácí snižují na rozdíl dvou branek! KRIS VERSTEEG se dostal po skvělé přihrávce od Victora Raska do samostatného úniku, který se mu i s troškou štěstí podařilo proměnit! Asistence: Victor Rask.

54:50
    Nyní probíhá další komerční přestávka.

53:53
    Callahan se nedokázal prosadit z ideální pozice po přihrávce od Stevena Stamkose! U puku jsou nyní domácí, kteří míří kupředu do rychlého brejku.

Branky a nahrávky: 16. Staal E. (Versteeg, Rask), 56. Versteeg (Rask), 60. Staal (Rask) – 21. Callahan (Palát), 39. Stamkos (Kučerov, Stralman), 45. Brown (Filppula), 50. Johnson (Kučerov)

Carolina Hurricanes: Ward (Lack) – Faulk, Hainsey, Pesce, Liles, Hanifin, Murphy – Versteeg, Rask, Staal – McGinn, Staal, Gerbe – Terry, Nash, Skinner – McClement, Malone
    Tampa Bay Lightning: Vasilevskij (Bishop) – Stralman, Hedman, Garrison, Carle, Nesterov, Šustr – Callahan, Stamkos, Killorn – Kučerov, Johnson, Palát – Condra, Filppula, Boyle – Brown, Naměstnikov, McGinn

Rozhodčí: St. Laurent, Sutherland – Barton, Cormier