Trenčín – Piešťany 2:3 (kon.) | Zvolen – Banská Bystrica 3:4 (0:1 po s.n.) | Žilina – Nitra 3:4 (kon.)
Skalica – Košice 1:0 (kon.) | Poprad – Martin 4:0 (kon.)
MsHK Žilina
3:4 (1:1, 1:2, 1:1)
HK Nitra
sk Neděle 01.11.2015, 17:00 • DOXXbet Aréna Žilina • Tipos Extraliga (SR)

Je koniec, Žilina prehrala doma s Nitrou 3:4 a keďže Skalica porazila Košice 1:0, pre Vlkov to znamená, že reprezentačnú prestávku strávia na poslednom mieste ligovej tabuľky. Odo mňa zo Žiliny je to na dnes všetko, želám pekný zvyšok víkendu a úspešný štart do nového pracovného týždňa. (19:12:29)

59:34
    Buly v prospech Nitry.

59:34
    Je po oddychovom čase domácich, vhadzovať sa bude pred Michalom Valentom.

59:34
    Oddychový čas Žiliny.

59:33
    Bajaník sa oprel do puku od modrej čiary, Laliberté však jeho strelu zblokoval a následne puk vyhodil cez všetky čiary – nuž a len tesne minul opustenú bránku Vlkov.

59:04
    Domáci hrajú power-play.

58:50
    Hra Žiliny už je nervózna, kŕčovitá.

58:01
    Do konca tretej tretiny ostávajú necelé dve minúty hry.

57:22
    Hostia v plnom počte.

57:01
    Nuž a ďalšia presilová hra Žiliny ide znovu do zabudnutia, bez streleckej šance Vlkov.

56:18
    Róbert Huna je znovu na ľade a v čele prvého útoku Vlkov, ani tomu však presilová hra jednoducho nejde.

55:57
    Domáci už sú v útočnom pásme, ale vzápätí z neho sami seba vyháňajú.

55:22
    Vylúčenie Nitra, 2 minúty dostáva Peter Ordzovenský za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou.

54:30
    Vhadzuje sa po ľavej ruke Tomáša Tomeka, hostia získavajú puk.

53:39
    Nuž a Nitra znovu pozorne stráži stredné pásmo a hrá svoju hru.

53:05
    Nuž a Vlci vedia, že je zle a musia všetky sily vrhnúť do útoku.
    52:43 LALIBERTÉ - 3:4

52:43
    Nitra dala gól!
    Nuž a hostia sa z nenápadnej akcie opäť dostávajú do vedenia. Svoj druhý gól v zápase pridáva DAVID LALIBERTÉ, ktorý doslova prestrelil Tomáša Tomeka. Asistencie: Petr Stloukal, Marek Slovák.

Dávid Švec

Branky a nahrávky: 6. Ježek, 23. Huna Róbert (Konečný, Bajaník), 41. Konečný (Stupka) – 7. Laliberté (Slovák), 24. Ručkay Henrich (Stümpel), 30. Milam (Stloukal, Slovák), 53. Laliberté (Stloukal, Slovák)

MsHK Žilina: Tomek (Cibuľa) -Bajaník, Brejčák, Makovský, Novotný, Grman (A), Kurali, Niník – Huna Ri., Huna Ró., Drevenák (K) – Konečný, Valášek, Stupka – Lipovský, Ježek, Švec – Rogoň, Rehák, Schroner.
    HK Nitra: Valent (Trenčan) – Kuzma, Milam, Podhradský, Ordzovenský, Novák, Mezei, Pupák – Laliberté, Slovák, Stloukal – Kutálek, Stümpel, Ručkay H., Macík, Štefanka, Bajtek – Buček, Bene, Piačka

Rozhodčí: Snášel – Bednár, Gavalier