Trenčín – Piešťany 2:3 (kon.) | Zvolen – Banská Bystrica 3:4 (0:1 po s.n.) | Žilina – Nitra 3:4 (kon.)
Skalica – Košice 1:0 (kon.) | Poprad – Martin 4:0 (kon.)
HK Poprad
4:0 (1:0, 1:0, 2:0)
HK VITAR Martin
sk Neděle 01.11.2015, 17:00 • Zimný štadión mesta Poprad • Tipos Extraliga (SR)

V tretej tretine domáci hokejisti pridali ešte dva góly, predviedlo sa súrodenecké duo Rapáčovcov. Richard skóroval v 46. minúte a Branislav v 56. minúte.

Ďakujem vám za pozornosť a prajem pekný zvyšok dňa. (19:22:17)

59:49
    Pekný záver v podaní domácich hráčov...

59:33
    V momente, kedy Dzubina odišiel na striedačku, hlavní rozhodcovia poslali hostí von z pásma kvôli postaveniu v bránkovisku.

59:12
    Tak predsa len tu ešte máme vylúčenie. Ján Ťavoda dostáva menší trest za nedovolené bránenie.

58:55
    Martin je s pukom v obrannom pásme a už sa príliš neusiluje o vyrovnanie stavu.

58:25
    Presilová hra Martina sa končí. Michal Kabáč dostáva dve minúty za nedovolené bránenie a ešte aj 10 minút za nešportové správanie.

58:10
    Martin to skúša s opustenou bránkou!

57:42
    Poprad sa bude brániť. Jaroslav Kasík dostáva 5 minút za nedovolenú hru vysokou hokejkou.

57:13
    Hvila vypálil od modrej čiary tvrdú ranu, ktorou takmer zostrelil Rusnáka pred bránkou. Potom sa mu s úsmevom na tvári ospravedlnil a spolu odišli na striedačku.

56:08
    Ivan Dornič prevetral hlavy svojim zverencom, no asi nie dostatočne. Poprad sa po vhadzovaní ihneď dostal do pásma a tam zbieral cenné sekundy.

55:34
    Oddychový čas pre Martin!
    B. RAPÁČ - 4:0

55:34
    Poprad dal gól!
    Domáci sa bavia hokejom a strieľajú aj svoj štvrtý gól! Heizer mal puk na hokejke pri mantineli, na pravom kruhu našiel BRANISLAVA RAPÁČA, ktorý sa ešte ideálne priblížil ku bráne, premiešal a prudkou strelou pod hornú žŕdku nedal Dzubinovu ani minimálnu šancu!
    Asistencia: Radomír Heizer.

54:55
    Kasík v útočnom pásme posunul puk Richardovi Rapáčovi, nakoniec sa však do zakončenia nedostal. Martinčania potom dokázali puk vyhodiť.

53:57
    Poprad si zahrá presilovku. Michalovi Murčekovi patria dve minúty za hákovanie protihráča.

53:09
    Tabačkov pokus od modrej čiary Hvila zablokoval, Kostúr nemusel zasahovať a puk skončil v rohu hracej plochy.

52:38
    Jáchym odišiel s pukom za bránku, tu počkal na svojich spoluhráčov a napokon aj on ako posledný z formácie odišiel vystriedať.

51:35
    Richard Rapáč si pekne vymenil puk s Hvilom, dostal sa nakoniec aj pred Dzubinu, potom aj za neho, no napokon si šancu Popradčania nakoniec nevytvorili.

Lukáš Rastislav Ovšonka

Branky a nahrávky: 9. Hvila (Suchý, Paukovček), 28. B. Rapáč (Kroták, Heizer), 46. R. Rapáč (Malina), 56. B. Rapáč (Heizer)

HK Poprad: Kostúr (Svoboda) – Suchý, Gáborčík, Briják, Fabian (A), Malina, Ťavoda, Kasík – Bartečko (A), Paukovček, R. Rapáč – Kroták (C), Rusnák, Hvila – Bajaruns, Heizer, B. Rapáč – Štrauch, Števuliak
    HK VITAR Martin: Dzubina (Orčík) – Tabaček (A), Matejka, Dlouhý (A), Dvořák, Bačik, Jáchym, Trávniček, Rusina – T. Varga (C), Surovka, Skladaný – Kokavec, Murček, Pokrivčák – Jokeľ, Dírer, R. Varga – Uhrík, Jurášek, Kabáč

Rozhodčí: Lokšík, Novák – Jobbágy, Korba