Žilina B – Šaľa 6:2 (kon.) | Dunajská Lužná – Senec 1:0 (kon.) | Pohronie – B. Bystrica 1:0 (kon.)
Teplička n. Váhom – Poprad 2:4 (kon.)
MŠK Žilina B
6:2 (2:1)
FK Slovan Duslo Šaľa
sk Neděle 01.11.2015, 10:30MONACObet liga

Je za nami aj druhý polčas stretnutia medzi MŠK Žilina B – FK Slovan Duslo Šaľa. V druhom polčase sme sa dočkali až 5 kúsok. Chvíľu to vyzeralo, že Šali sa podarí dorovnať, no opak bol pravdou a stretnutie skončilo 6:2 pre domáci celok, ktorý doslova deklasoval Šaľu. Tá tak pokračuje 6 zápasom bez výhry a domáci naopak 3 domáci zápas v rade bez prehry.

Ja Vám ďakujem za pozornosť a prajem príjemný zvyšok dňa. (12:18:17)

90+1

90
    Nadstavovať sa bude +1 minúta.

89
    Žltú kartu dostáva Švec (FK Slovan Duslo Šaľa).

88
    Lopta sa drží na kopačke domácich futbalistov, ktorí už len kombinujú pred vlastným gólmanom. Niet sa kam ponáhľať.

86
    MŠK Žilina B dáva gól!

Tak toto je naozaj debakel! Žilina sa vyrútila do brejku a po krásnom padáčiku Andreja Kadleca sa k lopte dostal JAKUB MICHLÍK, ktorý lobom osobne prekonal Kolmokova po druhýkrát v zápase. Žilina – Šaľa 6:2.

84
    Gorelčík to teraz skúšal kolmicou na Kadleca, no loptu zastavil v putovaní Adam Císar. Gorelčík sa teraz právom hnevá sám na seba.

83
    Domáci sa konečne oslobodili a videli sme aj podarený center od Lukáša Jánošíka. Kolmokov sa teraz nenechal prekvapiť a loptu chytá do svojich rukavíc.

82
    Vyzerá to tak, že druhý polčas resp. zápas sa už len dohrá. Loptu si celky vymieňajú, no lopta sa stále drží pred vápnom Žiliny.

80
    Do konca zápasu ostáva niečo okolo 10 minút a Šaľa momentálne drží loptu pred vápnom Žiliny. Domáci futbalisti len odkopávajú do bezpečia.

79
    Striedanie v tíme FK Slovan Duslo Šaľa: z ihriska odchádza Gešnábel, prichádza Medgyes.

78
    Striedanie v tíme MŠK Žilina B: z ihriska odchádza Čmelík, prichádza Gorelčík.

76

LUKÁŠ JÁNOŠÍK pridáva svoj druhý gól zápasu. Lopta sa pred Kolmokova odrážala od Michlíka k Jánošíkovi, no presný zásah si napokon pripísal druhý menovaný.

75
    Po centri Šušolíka sa k loptu dostal Jánošík, no akcia bola zastavená. jednalo sa totiž o ofsajdové postavenie spomínaného futbalistu.

73
    Zápas už vôbec nie je tak dynamický ako bol v úvode druhého polčasu. Lopta sa drží v blízkosti stredového kruhu a my sme svedkami množstva nepresností.

72
    Šaľa dala gól!

Duslo Šaľa predsa len strieľa gól na 4:2. Po centri z pravej strany bol pred Lé Giangom chaos a lopta sa pravdepodobne odrazila od hlavy jedného z domácich futbalistov. Strelca vlastného gólu doplníme neskôr.

71
    Žltú kartu dostáva Hancko (MŠK Žilina B).

69

Žilina pridáva štvrtý kúsok, o ktorý sa po centri Lukáša Čmelíka postaral druhý LUKÁŠ na hracej ploche a to LUKÁŠ JÁNOŠÍK, ktorý krásnou prízemnou strelou našiel priestor za chrbtom Kolmokova. 4:1 a zároveň druhý kúsok Jánošíka.