Chomutov – Kladno 0:6 (kon.) | Mountfield HK – Motor ČB 2:3 (kon.) | Havlíčkův Brod – Kometa Brno 1:5 (kon.)
Pardubice – Žďár n/S 4:0 (kon.) | Vsetín – Přerov 6:4 (kon.) | HC Plzeň – K. Vary 7:3 (kon.)
Třinec – Olomouc 5:2 (kon.) | PZ Kladno – Písek 8:4 (kon.)
Piráti Chomutov
0:6 (0:2, 0:4, 0:0)
Rytíři Kladno
Neděle 01.11.2015, 12:00 • SD ARÉNA, Chomutov • ELIOD extraliga mladšího dorostu • 14. kolo

Ve třetí třetině již branka nepadla, přesto si Kladenští odvážejí z SD ARÉNY tři body za výhru 0:6. Tímto se s vámi loučím a při dalším textovém onlajn přenosu se těším na počtenou. (14:03:41)

59:50
    Záruba svou střelou trefil pouze Kulmu, který odchází s bolestivou grimasou na střídačku.

59:44
    Icing Rytířů.

59:35
    Chomutovští vyhráli buly a ještě zkoušejí ohrozit Jirouškovo čisté konto.

59:23
    Hra se nám na poslední vteřiny vrátí před domácí klec, neboť Piráti posílají kotouč na zakázané uvolnění.

59:01
    Započala poslední minutka utkání.

58:49

58:10
    Piráti kombinují v kladenské třetině, ale zatím všechny pokusy míří buď mimo nebo do brankáře Jirouška.

57:26
    Rytíři jsou ve čtyřech.

57:20
    Tvrdou střelu Záruby Jiroušek viděl a efektivním zákrokem zastavil v lapačce.

56:49
    Kladno jde do tří. Piráti si zahrají zhruba půl minuty přesilovku 5 na 3. Dvě minuty za krosček dostává Oto Rudovský.

56:20
    Baier zkusil štěstí téměř brankové čáry.

55:50
    Rychlý pirátský útok zastavuje ofsajdové postavení.

55:26
    Dvouminutový trest za hákování dostává Matěj Zíka (KLA).

55:10
    Piráti mají ponechanou výhodu.

54:46

54:38
    Rytíři posílají puk do bezpečné zóny.

Marcel Holl

Branky a nahrávky: 9. Zíka (Nagy), 17. M. Bláha (Srbek, Hasil), 30. Karásek (Srbek), 32. M. Bláha (O. Bláha, Slabý), 33. Hasil (Nagy, Srbek), 39. O. Bláha (Srbek)

Piráti Chomutov: Skokan (od 30. Běhula) – Záruba "A", Jungvirt, Procházka, Seemann, Zeman, Jarý "A", Psár – Günther, Baier, Mežnar, Jaroš, J. Veselý "C", Breczko, Benda, Ouřada, Brandner. Trenér: Radek Šíp.
    Rytíři Kladno: Jiroušek (Kiml) – Smažík, Zich, Slabý, Šmolík, Flachs, Rudovský – Hasil, Srbek, Karásek "A", Petrus, Kleveta, Kulma, Obadal, Bernat, Zíka, M. Bláha, Nagy "A", O. Bláha "C", Tržil. Trenér: Jan Kregl.

Rozhodčí: Zubzanda – Kokrment, Schopf