Perm – Groznyj 1:0 (kon.) | Rostov – Dynamo 1:0 (kon.)
FK Amkar Perm
1:0 (0:0)
FK Achmat Groznyj
Pondělí 02.11.2015, 15:00 • Stadion Zvezda, Perm. Kapacita: 19,500 diváků. • Ruská Premier Liga • 14. kolo

Utkání končí překvapivou, ale zaslouženou výhrou domácího celku. Hosté se za celé utkání nedokázali prosadit, i když vlastně dokázali, ale jen do vlastní brány. Jediným střelcem tak je Ucijev, který na tento zápas nebude vzpomínat v nejlepším. Ode mě je to vše, děkuji za sledování a přeji příjemný zbytek dne. (17:00:37)

90+4

90+4
    Ta ale končí na polovině hřiště, taktéž jim byl odpíská faul, je konec!

90+4
    Domácí se navíc s balonem stěhují na polovinu soupeře, tam jim je ale u rohového praporku odpískán faul. Jedna z posledních šancí pro Těrek.

90+3
    Jako hokejová přesilovka, jeden tým tlačí, druhý se osvobozuje. Zatím to vypadá lépe pro Perm, nenechá se nijak zmást.

90+2
    Nastaveny jsou celkem tři minuty, nyní už ale běží druhá a hosté se nemohou s balonem dostat ze své poloviny, stihnou vůbec ještě zaútočit?

90+1
    Jen to zahučelo..Kudrjašov se opřel do balonu na hraně vápna, střela jen prosvištěl kolem levé tyče, Selichov by ji neměl, kdyby mířila do sítě.

90
    Běží už poslední minutka bez nastavení, hosté stále buší do pevné obrany domácího celku, která již jen odkopává balony na druhou stranu hřiště.

89
    Ze všech stran to nyní hosté zkouší, ale obrana domácích je na to fyzicky dobře a stíhá pokrýt všechny balony.

88
    Pokus o průnik po pravé straně nedopadl dobře, centr se sice vyslat podařilo, ale avšak Selichov ho bez problémů polapil do náruče.

87
    Střídání v týmu FK Těrek Groznyj: ze hřiště odchází Ismaïl Aissati, přichází Ablaye Mbengue.

86
    Anene byl v malém vápně až příliš oráchlý, a tak mu je odpískán faul. Poslední minutky tak mohou hosté vlastnit balon a něco vymyslet.

85
    Tak ještě jeden pokus o nápravu, nyní balon skončil po zákroku Gorodova na brance.

84
    Avšak ani domácí se přímý kop nepodařil, mohou to ale nahradit z následného rohového kopu.

84
    Střídání v týmu FK Amkar Perm: ze hřiště odchází Brian Idowu, přichází Nikolaj Zajcev.