FC Ferreira – Guimarães 0:1 (kon.)
FC Paços Ferreira
0:1 (0:0)
Vitória SC Guimarães
Pondělí 02.11.2015, 21:00 • Estádio da Capital do Móvel • Portugalská Primeira Liga • 9. kolo

Je dobojováno, utkání nemnoha šancí se vzrušujícím koncem je za námi! Dlouho se zdálo, že nudný zápas skončí zaslouženou bezbrankovou remízou, v devadesáté minutě ale vystřelil outsiderovi z Guimarães tři body s cenou zlata střídající Valente. Z mé strany je to pro dnešek vše, příště na počtenou! (22:55:14)

90+4

90+3
    Před Jesusem vznikl neuvěřitelný závar, ale sudí pro útočný faul přerušil hru!

90+2
    Frustrovaní domácí naposledy vystřídali, místo Christiana jde na plac João Silva.

90+1
    Nad rámec základní hrací doby sudí nastavil čtyři minuty.
    90. Ricardo VALENTE - 0:1

90
    Guimarães právě vstřelilo branku!
    V táboře hostujících příznivců propukla neuvěřitelná radost, Vitória zřejmě rozhodla o svém vítězství v momentě, kdy už se chýlila ke konci devadesátá minuta! Tozého hlavičku sice Marafona skvěle vyrazil, jenže pouze k RICARDU VALENTEMU, který už měl úlohu snadnou!

88
    Střídající Roniel pelášil sám na Jesuse, ale téměř jistý gól by stejně neplatil, poněvadž sudí odmával těsný ofsajd.

86
    Hlavička ze skrumáže v pokutovém území Vitórie Jesuse neohrozila, míč proletěl o několik metrů vedle.

85
    Hélder Lopes si došel pro faul, domácí tak budou mít spoustu času na rozehrávku.

84
    Tozému nechybělo příliš, aby se dostal do zakončení, jenže na kluzkém povrchu se svalil k zemi jako balvan a balon skončil v zámezí.

82
    Ferreira střídá. Hřiště opouští Andrézinho, jehož nahrazuje Roniel.

81
    Do konce už zbývá odehrát jen deset minut a nic nenasvědčuje tomu, že by se na bezbrankovém stavu mělo něco měnit.

80
    Hosté naposledy vystřídali, místo Tómaného jde na plac Dourado.

78
    Propagační hlavičkový pokus ani nedoletěl k brance, míč se stal snadnou Jesusovou kořistí.

77
    Z tribun se začíná ozývat pískot, diváci s bídnou předváděnou hrou rozhodně nejsou spokojeni a návštěvy dnešního deštivého utkání dost možná litují.

76
    Podmínky na hrací ploše se každou minutou zhoršují, čtvrthodinu před koncem už hřiště připomíná spíše pole v době ozimu.

75
    Před Andrézinhem se otevřela dálnice volného prostoru, ale domácí křídelník toho nedokázal patřičně využít, ztratil míč a poté ještě k tomu fauloval.