Břeclav – Zlín B 3:3 (kon.) | Prostějov – HFK Olomouc 2:0 (kon.) | Třebíč – Hlučín 1:1 (kon.)
Kroměříž – Vyškov 1:2 (kon.)
MSK Břeclav
3:3 (3:0)
FC Zlín B
Sobota 07.11.2015, 10:30 • Lesní 10, Břeclav-Poštorná • Moravskoslezská fotbalová liga • 14. kolo

To je ode mě pro dnešek všechno, děkuji za pozornost a přeji příjemný víkend. (12:27:13)

Utkání dvou zcela odlišných poločasů je tedy za námi. Týmy si body podělí. Břeclavané přitom měli utkání výborně rozehrané, když po prvním poločase vedli 3:0. Hostům se ale povedlo během necelých dvaceti minut ve druhé půli třemi brankami srovnat stav zápasu. Hráči Zlína poté mohli dokonat obrat ve skóre, když domácí hráli od 52. minuty po faulu Ondřeje Paděry, za kterou obdržel červenou kartu, v deseti. Fotbalisté Břeclavi nakonec ubránili remízu, ale konečný výsledek je zřejmě vzhledem k průběhu první půle bude hodně mrzet.

90+2

90+1
    Hosté drží míč na polovině soupeře, Fantiš se dostal k zakončení, ale v pádu poslal míč na bránu Kunického pomalu a ten neměl problém se zásahem.

90
    Rozhodčí nastaví jednu minutu.

88
    Bartolomeu nacentroval míč do šestnáctky na Fantiše, který se nacházel v ofsajdu. Odkop od brány Břeclavi.

87
    Střídání v týmu MSK Břeclav: ze hřiště odchází Pospiš, přichází Ulehla.

86
    Hosté obléhají soupeřovu šestnáctku, ale chybí jim nějaká větší šance.

85
    Bartolomeu poslal míč do šestnáctky, Svoboda jej ledabyle odkopl a málem ohrozil vlastního brankáře.

83
    Střídání v týmu FC Fastav Zlín B: ze hřiště odchází Višněvský, přichází Malenovský.

83
    Vašulka centroval míč od brankové čáry do šestnáctky, míč si pohlídal Kunický.

82
    Standardku zakončoval Kopečný, jeho nesmělá hlavička neznamenala pro Kunického žádné velké nebezpečí.

81
    Na druhé straně poté jeden z hráčů MSK fauloval Višněvského, jenž se jen hodně těžce zvedal z trávníku, přímý volný kop pro Zlín.

80
    Po delší době se fotbalisté MSK objevili před šestnáctkou Zlína, Adamušku neohrozili.

78
    Hosté chtějí dokonat obrat a ženou se do útoku, domácí ovšem značně zahušťují prostor před šestnáctkou, kde tak není moc místa.

77
    Bartolomeu centroval před bránu, míč odhlavičkoval Svoboda.

76
    Hosté se dostali do přečíslení čtyři na tři, Masařova přihrávka na Višněvského byla hodně prudká a Zlín přišel o šanci.

75
    Hosté se dostali do rychlého protiútoku, Kopečnému tentokrát střela z pokutového území vůbec nesedla a Kunický neměl těžkou práci s pokrytím míče.

74
    Pospiš se dostal do šestnáctky, jeho pozemní přihrávku vystihl Pavlíček.

Václav Petrů

Branky: 8. Šenkeřík, 18. Pospiš, 45+1. Simandl (pen.) – 46. Kopečný, 49. Bartolomeu, 62. Kopečný

Karty:   21. Simandl (BRE) – 28. Strašák (ZLB), 41. Hlobil (ZLB), 45+1. Adamuška (ZLB)   52. Paděra (BRE)

MSK Břeclav: Kunický – Košut, Svoboda, Dvořák, Simandl (K), Paděra, Levai, Carvalho De Serra (74. Jurčík), Šenkeřík (54. Wallisch), Fojtík, Pospiš (87. Ulehla)
    Náhradníci: Prokop – Klusák, Stange Da Silveira, Jurčík, Lapin, Wallisch, Ulehla

FC Zlín B: Adamuška – Pavlíček (K), Masař, Červenka (67. Fantiš), Višněvský (83. Malenovský), Michálek, Hlobil, Kopečný, Bartolomeu, Bačo, Strašák (46. Vašulka)
    Náhradníci: Malenovský, Fantiš, Vašulka, Dostál

Rozhodčí: Trávníček – Lakomý, Slabý