Twente – Heerenveen 1:4 (kon.) | Nijmegen – Graafschap 2:0 (kon.) | Willem II – Excelsior 2:3 (kon.)
Zwolle – Heracles 1:1 (kon.)
PEC Zwolle
1:1 (0:1)
Heracles Almelo
Sobota 07.11.2015, 20:45 • IJsseldelta Stadion (Zwolle) [Kapacita: 12 500] • Nizozemská Eredivisie • 12. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (22:43:18)

Dnešní utkání je za námi. Domácí dnes byli lepším týmem a zaslouženě tak alespoň dokázali v poslední minutě nastavení vyrovnat na konečných 1:1. První branku dnešního utkání vstřelil už v 17. minutě hostující útočník Weghorst. Domácí pak svého soupeře dlouho tlačili, ale vyrovnání se dočkali až v 90+5. minutě, když se střelou poblíž hranice vápna trefil přesně k levé tyči střídající Nijland. Oba týmy si tak připisují do tabulky po jednom bodu.

Zwolle právě vstřelilo branku!
    Domácí se přeci jenom dočkali vyrovnávací branky! Střídající STEF NIJLAND se dostal ke střele poblíž hranice vápna a jeho tvrdá přízemní střela skončila u levé tyče. Castro se po této střele natahoval marně.

90+4
    Hra se nyní pohybuje spíše ve středu hřiště.

90+2
    Gosens se dostal ke střele poblíž hranice vápna, jeho tvrdý pokus však skončil pouze v rukavicích brankáře Castra.

90+2
    Domácí si nyní nerozuměli mezi sebou na polovině soupeře a míč tak končí pouze v rukavicích brankáře Castra.

90+1
    Rozhodčí nastavuje 5 minut.

90
    Thomas nyní vyfasoval od rozhodčího žlutou kartu za příliš mnoho řečí směrem k rozhodčímu.

90
    Právě se nám rozeběhla poslední minutka zápasu.

88
    Bouy to zkusil přímo na branku, míč však poslal těsně nad branku.

87
    Jeden z domácích hráčů byl nyní faulován blízko hranice vápna soupeře a domácí tak budou zahrávat zajímavý přímý kop. Fledderus navíc vidí od rozhodčího za tento faul žlutou kartu.

86
    Ehizibue se nyní snažil projít na pravé straně hřiště mezi dvěma obránci, to se mu však nepovedlo a o míč přichází.

85
    Veldwijk se nyní dostal ke střele z hranice vápna, jeho tvrdá střela však končí daleko vedle pravé tyče.

84
    Domácí střídají. Hřiště opouští Menig a místo něj nastupuje Nijland.

83
    Z následného rohového kopu nevzniklo ve vápně domácích nějaké větší nebezpečí.
    82. Iliass Bel Hassani (HRC)

82
    Bel Hassani se nyní dostal ke střele z hranice vápna, jeho pokus k pravé tyči však dokázal Begois vytěsnit konečky prstů do zámezí.

Martin Penker

Branky: 90+5. Nijland – 17. Weghorst

Karty:   45+2. van Polen (ZWO), 90. Thomas (ZWO) – 35. Bruns (HRC), 81. Gosens (HRC), 87. Fledderus (HRC)

Držení míče: 61 % : 39 %.
    Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 13:4. Rohy: 3:2. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 15:22.
    PEC Zwolle: Begois – van Polen (C), Sainsbury (46. Dekker), Lam, van Hintum – Brama, Bouy – Mennig (84. Nijland), Marinus (66. Ehizibue), Thomas – Veldwijk.
    Náhradníci: van der Hart – Nijland, Dekker, Ehizibue, El Hasnaoui, Lazić, Gustavo.

Heracles Almelo: B. Castro – Droste, te Wierik, Zomer, Fledderus (C) – Bruns (70. Darri), Pelupessy, Bel Hassani – Navrátil (82. Breukers), Weghorst (78. Gladon), Gosens.
    Náhradníci: Fij – Breukers, Bosz, Darri, Gladon, García, Heerkes.

Rozhodčí: Higler – Hoekstra, Polman – Oostrom