Mor. Budějovice – Nový Jičín 2:1 (po pr.) | Val. Meziříčí – Opava 3:4 (kon.) | Břeclav – SHK Hodonín 4:3 (po pr.)
Frýdek-M. – Technika Brno 8:0 (kon.) | Poruba 2011 – SK Karviná 10:1 (kon.) | Řisuty – Bílina 5:2 (kon.)
Nymburk – Klatovy 2:5 (kon.) | Vrchlabí – Písek 4:3 (2:0 po s.n.) | Kolín – Jablonec n/N 3:2 (kon.)
Žďár n/S – Pelhřimov 10:3 (kon.) | Sokolov – Klášterec nO 8:2 (kon.) | Děčín – Trutnov 1:7 (kon.)
Tábor – Havlíčkův Brod 5:4 (kon.) | Kobra – Jindř. Hradec 7:3 (kon.)
HC Tábor
5:4 (3:2, 1:2, 1:0)
BK Havlíčkův Brod
Sobota 07.11.2015, 18:00 • Zimní stadion města Tábor Tábor • 2. liga skupina Západ • 14. kolo

Skončila nám 3. třetina, kdy domácí Tábor opět předvedl výborný výkon jako v třetině první.
    Zápas rozhodl gólem domácí kapitán Jakub Matušík a všechny 3 body tak zůstávají na domácím ledě.

Hosté předvedli ve 2. třetině výrazně lepší výkon než v periodě 1., ale to jim bohužel na bodový zisk nestačilo.

Utkání nám nabídlo krásný hokejový zážitek plný tvrdých soubojů, krásných akcí a i krásných gólů.

Tímto se s vámi loučím a těším se společně s vámi na další domácí zápas HC Tábor.
    Ondřej Blaha (20:31:21)

59:59
    Zakázané uvolnění domácích.

59:37

59:15
    Domácí hrají o čas u mantinelu v útočném pásmu.

58:57
    Puk mimo hrací plochu, vhazování ve středním pásmu.

58:40
    Hosté v 6 motají domácí obraně hlavu a vyvíjí na ní velký tlak.

58:15

57:59
    Hosté to zkusí bez golmana a se 6 bruslaři na ledě.

57:59

57:33
    Hosté se snaží něco vymyslet, to se jim ale nedaří díky obráncům domácích, kteří si poctivě plní své obranné povinnosti.

57:06
    Hra přerušena po zalehnutí kotouče hostujícím hráčem, vhazovat se bude před Klestilem.

Dnešní utkání sleduje 1826 diváků.

55:41

55:27
    Kratzer v pádu míjí prázdnou branku Nováka.

55:15
    Semrád(TAB) obkroužil bránu a nebezpečně zakončil. Novák připraven a chytá.

55:00
    Hosté vyhazují.

54:39
    Domácí ve 4.

54:30
    Matušík při střele zlomil hokejku a tak neměl Novák problém jeho střelu chytit.

Ondřej Blaha

Branky a nahrávky: 2. Zayml (Heršálek), 9. Březina (Zayml), 11. Kanov (Matušík), 33. Kellner (Matušík, Heršálek), 46. Matušík (Kanov) – 8. Endál (Jelínek, Přidal), 18. Ludvík (Vlasov, Kondratev), 37. Vlasov (Chlubna, Kondratev), 38. Přidal (Jelínek)

HC Tábor: Klestil (Novák) – Semrád, Havran, Klíma, Kanov (A), Heršálek (A), Dvořák, Hlaveš – Blažek, Kellner, Mrkvička, Polodna, Březina, Matušík (C), Seidl, Kratzer, Zayml, Severa
    BK Havlíčkův Brod: Novák (Zvolánek) – Duben, Lacina, Kořínek, Suchý, Vala, Bušek, Semrád – Chlubna, Kondratev, Vlasov, Kozlík, Ludvík, Kuchta, Přidal, Jelínek, Endál, Hlídek, Cejpek

Rozhodčí: Hornáček – Marek, Rybáček