Rusko – Švédsko | 6:3 (kon.) | | | Česko – Finsko | 1:2 (kon.) |
Toronto – Detroit | 1:2 (po pr.) | | | Carolina – Dallas | 1:4 (kon.) | | | New Jersey – Chicago | 4:2 (kon.) |
Colorado – NY Rangers | 1:2 (kon.) | | | Edmonton – Pittsburgh | 1:2 (kon.) | | | Anaheim – Columbus | 4:2 (kon.) |
Buffalo – Vancouver | 3:2 (kon.) | | | Los Angeles – Florida | 4:1 (kon.) |
Finsko – Rusko | 2:0 (kon.) | | | Česko – Švédsko | 0:6 (kon.) |
Česko – Finsko | 3:7 (kon.) |
Švýcarsko – Česko | 2:6 (kon.) |
Česko – Kanada black | 4:2 (kon.) |
Mor. Budějovice – Nový Jičín | 2:1 (po pr.) | | | Val. Meziříčí – Opava | 3:4 (kon.) | | | Břeclav – SHK Hodonín | 4:3 (po pr.) |
Frýdek-M. – Technika Brno | 8:0 (kon.) | | | Poruba 2011 – SK Karviná | 10:1 (kon.) | | | Řisuty – Bílina | 5:2 (kon.) |
Nymburk – Klatovy | 2:5 (kon.) | | | Vrchlabí – Písek | 4:3 (2:0 po s.n.) | | | Kolín – Jablonec n/N | 3:2 (kon.) |
Žďár n/S – Pelhřimov | 10:3 (kon.) | | | Sokolov – Klášterec nO | 8:2 (kon.) | | | Děčín – Trutnov | 1:7 (kon.) |
Tábor – Havlíčkův Brod | 5:4 (kon.) | | | Kobra – Jindř. Hradec | 7:3 (kon.) |
Česko – Švýcarsko | 7:4 (kon.) |
Slovensko – Rusko | 0:6 (kon.) |
Česko – Německo | 8:2 (kon.) |
Vsetín 1996 – Litvínov 1996 | 7:6 (3:2 po s.n.) |
Německo – Slovensko | 4:2 (kon.) |
Příbram – Chrudim | 3:4 (po s.n.) |
Chotěboř – Světlá nS | 5:2 (kon.) | | | Veselí nLuž. – David Servis | 4:7 (kon.) | | | Cheb – Čerti Ostrov | 30:1 (kon.) |
HC Turnov – Gepardi Jablonec | 4:5 (kon.) | | | Klatovy – Nejdek | 1:6 (kon.) | | | Příbram – Jesenice | 3:4 (0:1 po s.n.) |
Mladá Boleslav B – Vlašim | 8:3 (kon.) | | | Radomyšl – Tábor B | 4:3 (kon.) | | | Č. Krumlov – Humpolec | 9:4 (kon.) |
Rosice – Uh.Brod | 2:3 (kon.) | | | Uh. Hradiště – Kroměříž | 7:11 (kon.) | | | H. Benešov – Nový Jičín B | 15:3 (kon.) |
Krnov – Orlová | 3:11 (kon.) | | | Chotíkov – HC Rokycany | 8:6 (kon.) | | | Lomnice n/P – Roudnice | 4:6 (kon.) |
V.Popovice – Mělník | 4:5 (0:1 po s.n.) | | | Blansko – Velká Bíteš | 2:4 (kon.) | | | Trstěnice – Mar.Lázně | 3:4 (0:1 po s.n.) |
Třemošná – Pubec Plzeň | 2:1 (kon.) | | | Letňany – Bohemians | 6:0 (kon.) |
HC Sparta Praha Sledge – Zlín sledge | 1:2 (kon.) | | | Karlovy Vary – Litvínov | 9:0 (kon.) | | | SHK Mustangové – Dolný Kubín | 7:1 (kon.) |
Studénka Sledge – Vídeň | 1:2 (kon.) | | | SOHO Olomouc – Č.Budějovice | 1:3 (kon.) |
Louny – Kadaň | 6:8 (kon.) |
konec
HC RT TORAX Poruba 2011
10:1
(3:1, 5:0, 2:0)
SK Karviná
René Chyla
Branky a nahrávky:
6. Seidler (Ovšák), 16. Sedlář (Ostrčil, Vaněk), 18. Vajda (Sedlář, Slavík), 22. Vaněk (Ballner, Sedlář), 23. Seidler, 24. Chaloupka (Ostrčil, Malý), 29. Gelnar (Kilnar, Buček), 37. Malý (Ostrčil), 43. Buček (Bednář, Ovšák), 47. Kilnar (Vrána) – 13. Logunovs (Kasperlík O.)
Rozhodčí: Kubičík – Bojda, Mikler
Diváci:
Neproměněná penalta:
HC RT TORAX Poruba 2011:
Kubáň (Tihlář) – Slavík, Ostrčil, Buček, Žvatora, Ovšák, Vajda, Puškár, Šindelář, Malý – Kilnar, Rimmel, Chaloupka, Sedlář, Vrána, Vaněk, Szajter, Gelnar, Bednář, Ballner, Seidler, Stejskal, Sysala
Náhradníci:
Trenér:
SK Karviná: Volf (od 24. Pavlíček) – Fišera, Javín, Jaroch, Deutsch, Graca, Baca – Chomič, Foltyn, Grygar, Logunovs, Václavík, Vyčesaný, Křibík, Badžo, Kasperlík O., Kasperlík M., Pobuta, Juhász, Malík
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
SK Karviná: Volf (od 24. Pavlíček) – Fišera, Javín, Jaroch, Deutsch, Graca, Baca – Chomič, Foltyn, Grygar, Logunovs, Václavík, Vyčesaný, Křibík, Badžo, Kasperlík O., Kasperlík M., Pobuta, Juhász, Malík
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Kubičík – Bojda, Mikler
Diváci:
Autorem branky je KILNAR. Asistence: Vrána.
Autorem branky je BUČEK. Asistence: Bednář a Ovšák.
Autorem branky je MALÝ. Asistence: Ostrčil.
Autorem branky je GELNAR. Asistence: Kilnar a Buček.
Autorem branky je CHALOUPKA. Asistence: Ostrčil a Malý.
Autorem branky je SEIDLER.
Autorem branky je VANĚK. Asistence: Ballner a Sedlář.
Autorem branky je VAJDA. Asistence: Sedlář a Slavík.
Autorem branky je SEDLÁŘ. Asistence: Ostrčil a Vaněk.
Autorem branky je LOGUNOVS. Asistence: Kasperlík O..
Autorem branky je SEIDLER. Asistence: Ovšák.
16.kolo
Brno – Poruba 4:5, Nový Jičín – Karviná 8:3
15.kolo
Poruba – Vsetín 5:4 pr., Karviná – Brno 3:4 pr.
14.kolo
Hodonín – Poruba 5:2, Vsetín – Karviná 3:2 pr.
13.kolo
Poruba – Opava 3:2 náj., Karviná – Hodonín 3:7
12.kolo
Moravské Budějovice – Poruba 5:4, Opava – Karviná 3:4 náj.
– Karviná má nejhorší útok a vůbec druhou nejhorší formu z celé skupiny
– SK Karviná venku ještě za tři body nevyhrála
– Poruba ještě nikdy s Karvinskými neprohrála
– ve vzájemných utkáních mezi RT TORAX a SK padá nejvíce branek – 8,2 gólů na zápas (s porovnáním s ostatními soupeři z východní skupiny)
– na současné soupisce SK Karviná figuruje hned 12 hráčů, kteří kdysi oblékali dres Poruby
– Aleš Kilnar bodoval ve všech utkání s Karvinou a Jan Chaloupka v posledním zápase nahrával hned na tři z pěti vstřelených branek
– David Zachar si připsal v posledních čtyřech klání proti Karvinským hned osm kanadských bodů (5+3) a v posledních dvou vstřelil vítězný gól
– ve všech vzájemných utkáních se nikdy domácímu týmu nepodařilo skórovat v první třetině