Toronto – Detroit 1:2 (po pr.) | Carolina – Dallas 1:4 (kon.) | New Jersey – Chicago 4:2 (kon.)
Colorado – NY Rangers 1:2 (kon.) | Edmonton – Pittsburgh 1:2 (kon.) | Anaheim – Columbus 4:2 (kon.)
Buffalo – Vancouver 3:2 (kon.) | Los Angeles – Florida 4:1 (kon.)
New Jersey Devils
4:2 (3:0, 1:1, 0:1)
Chicago Blackhawks
Sobota 07.11.2015, 01:05 • Prudential Center, Newark • NHL

Já se s vámi pro dnešek loučím a přeji krásnou sobotu. Někdy u NHL zase nashledanou. (03:56:37)

Československá stopa v utkání:
    Jiří Tlustý (NJD) 0+0, 2 střely, čas na ledě 14:46
    Marko Daňo (CHI) 0+0, 0 střel, čas na ledě 11:19

1. Kyle Palmieri (NJD) 1+1
    2. Lee Stempniak (NJD) 1+1
    3. Travis Zajac (NJD) 1+1

Je konec. Krásné utkání končí stavem 4:2 pro domácí New Jersey. Devils rozhodli již v první třetině, kdy se jim povedlo dát tři zasloužené branky. Ve druhé třetině přidal čtvrtou Mike Cammalleri a zdálo se být rozhodnuto. Patrick Kane ovšem koncem druhé periody zahrozil. Hawks následně hráli sedm minut powerplay, ale povedlo se jim dát pouze jednu branku. Utkání tedy skončilo skvělým výsledkem pro domácí.

59:15
    Darling zůstal na střídačce i během vhazování ve střední třetině. Zajac to zkoušel hned z buly, ale puk nedoklouzal ani k brance.

59:01
    Tvrdá střela Seabrooka byla vyražena Schneiderem. Následné dorážky již k vidění nebyli. Daley se objevil v ofsajdovém postavení.
    Tanner KERO - 4:2

58:34
    Chicago právě vstřelilo branku!
    Artěmij Panarin poslal puk z levé strany před branku, kde stál TANNER KERO, jenž si vymíchal Schneidera a překonal jej přízemní střelou mezi betony! Je to jeho první branka v NHL. Asistence: Artěmij Panarin, Teuvo Teräväinen.

57:47
    Stephen Gionta se prodral do útoku a posílal puk do prázdné klece. Puk na poslední chvíli jeden z bránících hráčů ztečoval vedle branky.

57:04
    Rychlá kombinace zakončená svižnou střelou Patricka Kanea z pravého kruhu. Puk ovšem branku Schneidera neohrozil.

56:42
    Devils se dalším výhozem osvobozují. Chicago má aktuálně tři minuty na tři góly.

56:25
    Mike Cammalleri posílal puk přes celé hřiště do branky, ale Seabrook na poslední chvíli zabránil puku, aby dojel do branky. Ztečoval jej mimo ledovou plochu.

55:52
    Opět se přerušuje. Nyní kvůli ofsajdu, do kterého se Hawks dostali. Darling musí na pár sekund zase do branky.

55:09
    Střela Trevora Daleye byla zblokována a následně domácí poslali puk z obranné třetiny. Hostům se čas krátí čím dál tím více.

54:22
    Cory Schneider zlikvidoval střelu od modré čáry, kterou vyprodukoval Brent Seabrook. Pro domácí to budou aktuálně krušné chvilky.

53:18
    Zajímavý tah! Blackhawks hrají bez brankáře již sedm minut před koncem třetiny.

53:17
    Po pravé straně pláchl Brent Seabrook, který svou dělovku vyslal přesně do míst, kde byl postavený Schneider.

52:06
    Andrew Shaw dostal puk před branku, kde se pokoušel zakončovat z otočky. Jeho pokus ale skvěle pokryl Schneider!

David Panuška

Branky a nahrávky: 4. Stempniak, 18. Palmieri (Zajac), 19. Zajac (Severson, Stempniak), 28. Cammalleri (Severson, Palmieri) – 39. Kane (Gustafsson, Shaw), 59. Kero (Panarin, Teräväinen)

New Jersey Devils: Schneider (Kinkaid) – Larsson, Greene, Severson, Moore, Schlemko, Merrill – Stempniak, Henrique, Cammalleri – Palmieri, Zajac, Tlustý – Tootoo, Josefson, Kalinin – O'Neill, Gionta, Farnham
    Chicago Blackhawks: Crawford (21. Darling) – Seabrook, Svedberg, Hjalmarsson, van Riemsdyk, Gustafsson, Daley – Garbutt, Toews, Panarin – Kane, Anisimov, Teräväinen – Tichonov, Kero, Daňo – Shaw, Krüger, Desjardins

Rozhodčí: Luxmore, Lee – Nowak, Nansen