Česko
3:7 (1:2, 1:0, 1:5)
Finsko
Sobota 07.11.2015, 17:30 • Zimní stadion Vlašim • Reprezentace do 19 let

Češi se v závěrečné třetině dostali na dvě minuty do vedení, jenže pak nastoupila finská mašina. Hosté čtyřmi brankami přiklonili vítězství na svou stranu a po páteční výhře 2:1 po prodloužení se radují i dnes. Další vzájemné měření sil mezi reprezentacemi Česka a Finska do 19 let je na programu ve Vlašimi zítra opět v 17:30. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek sobotního večera. (19:57:08)

Nejlepším hráčem týmu Finska byl vyhlášen Miikka Pitkanen.

Nejlepším hráčem týmu České republiky byl vyhlášen Radek Koblížek.

59:12
    Finsko právě vstřelilo branku!
    Kanonáda ve Vlašimi nekončí. PATRIK VIRTA svým třetím zásahem vymetl ve Slavíčkově bráně všechny pavouky, když mířil z levého kruhu přímo pod břevno. Lahev českého brankáře vyletěla až na ochrannou síť.

59:05
    Mezi Jesperem Mattilou a Gumanem se strhla bitka u hrazení, hra je přerušena.

58:59
    Hraje se poslední minuta třetí třetiny.

58:02
    Češi nevyvezli kotouč z vlastního obranného pásma a MIIKKA PITKANEN je za to potrestal, když zvyšuje do prázdné brány na 6:3.

57:30
    Domácí hrají bez brankáře, nemůžou se ovšem vymanit ze svého obranného pásma.

57:24
    Trenér české reprezentace David Bruk si vyžádal oddechový čas.

57:24
    Češi se po zakázaném uvolnění hostujícího celku přesouvají před Kahkonena.

56:35
    Tým Finska je v plném počtu.

56:08
    Na druhé straně se musel mít Kahkonen na pozoru, když kryl Suchého pokus.

56:00
    Jesper Mattila teď navíc vyvezl kotouč do útočného pásma, svou střelu však na Slavíčka nenamířil.

55:35
    Ani tentokrát domácímu výběru početní zvýhodnění nevychází, Finové se úspěšně brání.

54:57
    Ďurač se prodral do útočného pásma, střelou z kruhu ale Kahkonena nepřekonal.

54:35
    Domácí budou hrát další přesilovou hru. Menší trest za sekání obdržel Ruotsalainen.

53:40
    Finsko je v plném počtu.

Radek Šamša

Branky a nahrávky: 3. Rudl (Wágner, Dvořák), 26. Adam (Ďurač), 44. Koblížek (Rudl) – 6. Virta (Pelli, Pitkanen), 19. Pitkanen (Pelli, Ruotsalainen), 46. Virta (Parikka, Elo), 48. Parikka (Hopponen), 49. Vainio (Lamsa, Gymer), 59. Pitkanen, 60. Virta (Pelli, Pitkanen)

Česko: Slavíček (Kuchař) – Rudl, Adámek, Pýcha, Weinhold, Bartko, Walter, Adam, Jandus – Wágner, Dvořák "A", Koblížek – Kotala “C“, Kuťák "A", Ďurač – Krliš, Kusý, Suchý – Anděl, Furch, Guman.
    Finsko: Kahkonen (Ruusu) – Vainio, Je. Mattila "A", Parikka, Pelli, Rautanen, Ruuskanen – Virta, Pitkanen, Elo – Lamsa "C", Gymer, Väyrynen – Hopponen, Ruotsalainen, Vidgren – Niemelä, Ju. Mattila "A", Makinen, Borgström.

Rozhodčí: Čech, Hejduk – Frodl, Špůr.