HC Sparta Praha Sledge – Zlín sledge 1:2 (kon.) | Karlovy Vary – Litvínov 9:0 (kon.) | SHK Mustangové – Dolný Kubín 7:1 (kon.)
Studénka Sledge – Vídeň 1:2 (kon.) | SOHO Olomouc – Č.Budějovice 1:3 (kon.)
SOHO Olomoučtí Kohouti
1:3 (1:1, 0:1, 0:1)
Motor sledge České Budějovice
Sobota 07.11.2015, 16:25 • Zimní stadion Olomouc • Česká para hokejová liga • 5. kolo

Konec zápasu. (17:53:41)

44:46
    Na výsledku se zřejmě již nic nezmění, do statistik se ale ještě před koncem zapíše Novák (OLO), a to dvouminutový trestem.

42:43
    Hosté jsou kompletní.

40:43
    Klíma (CEB) vyhodil kotouč z ledové plochy až na tribunu, a tak jej čekají dvě minuty na trestné.

34:55
    Oba týmy jsou na ledě v plném počtu.

32:55
    Budě se hrát ve čtyřech. Na trestnou lavici míří Brix (OLO) a Rumplík (CEB).

30:38
    České Budějovice právě vstřelily branku!
    Hosté se dostali do rychlého brejku, na jehož konci byl ZDENĚK KLÍMA. Ten tváří v tvář domácímu brankáři poslal puk s pomocí tyče do brány. Asistence: David, Kočnar.

30:01

Nyní následuje přestávka pro úpravu ledové plochy. Třetí třetina začne v 17:29.

30:00

27:19
    Už i Karel Veselý pomáhá svému týmu v obranné činnosti, oba celky jsou tak kompletní.

27:05
    David se vrátil na ledovou plochu, hosté tak mají nyní krátkou početní výhodu.

25:19
    V přerušené hře neudržel nervy na uzdě Karel Veselý (OLO), který se ohnal po soupeři. Sudí celou situaci měli jako na dlani a posílají domácího obránce ven.

25:05
    Ve skrumáži před českobudějovickou svatyní sice domácí nedotlačili puk za záda Švece, nicméně vybojovali alespoň přesilovou hru. Na trestnou míří David (CEB).

22:22
    Hraje se především na útočné polovině Českých Budějovic, které ale nedostávají příliš prostoru pro zakončení. Domácí defenziva pracuje dobře.

19:06
    Nyní už byl domácí gólman na střelu soupeře krátký. Filip Paclík vybojoval kotouč pro JAKUBA DAVIDA, který posílá hosty poprvé dnes do vedení.

18:06
    Na druhé straně se musel blýsknout zákrokem Černoch, který zlikvidoval šanci Davida z bezprostřední blízkosti.

17:20
    Hanáci jsou na začátku druhé periody aktivnějším celkem, jenže jejich střelecké pokusy nejsou přesné. Švec ani jedinkrát nemusel zasahovat.

Miroslav Fantal

Branky a nahrávky: 12. Novák (Mikuš Radim) – 12. David (Klíma), 20. David (Paclík F.), 31. Klíma (David, Kočnar)

SOHO Olomoučtí Kohouti: Černoch – Veselý K., Geier, Novák, Rozkopal, Veselý J., Keller, Prášil, Brix, Jedlička, Mikuš Radim, Mikuš Radek, Pabst.
    Motor sledge České Budějovice: Švec – Paclík V., Havelka, Klíma, Paclík F., Kalina, Rumplík, David, Kočnar.