Šaľa – Slovan Bratislava U21 2:1 (kon.) | Sereď – Borčice 1:0 (kon.) | Senec – Nové Mesto n/V 4:2 (kon.)
B. Bystrica – Dunajská Lužná 3:0 (kon.) | Poprad – Haniska 4:1 (kon.) | Spiš. N. Ves – Teplička n. Váhom 1:0 (kon.)
Prešov – Bardejov 2:1 (kon.) | L. Mikuláš – MFK Zvolen 2:0 (kon.) | R. Sobota – FC Košice 1:2 (kon.)
ŠK SFM Senec
4:2 (0:0)
Nové Mesto nad Váhom
sk Sobota 07.11.2015, 13:00 • NTC Senec • MONACObet liga

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 13:00.

Vážení športoví fanúšikovia, srdečne vás vítame pri sledovaní 16. kola DOXXbet ligy.

Domáci Senec sa v tabuľke západoslovenskej skupiny nachádza až na 10. mieste, keď má na svojom konte po 15 odohraných zápasoch 15 bodov. Hosťujúce Nové Mesto nad Váhom je v tabuľke na 4. mieste s 24 bodmi.

Stretnutie sa odohrá v Senci a my vám z neho prinesieme informácie o tých najdôležitejších akciách na trávniku.

ŠK Senec

Posledný zápas domácim s Dunajskou Lužnou vôbec nevyšiel, tretí prehratý zápas za sebou má veľký vplyv na psychiku mužstva. Z týchto udalostí sa mužstvo musí poučiť a rýchlo sa sústrediť na ďalšie kolo. Na sobotňajšieho súpera to hlavne na domácom ihrisku dobre vedia. V minulej sezóne ich na NTC porazili vysoko 4:0, na ihrisku súpera sa rozišli zmierlivo po remíze 2:2. Zlom zlej série sa už raz musí nastať a prečo by to nemohlo byť práve doma s Novým Mestom nad Váhom?

AFC Nové Mesto nad Váhom

Klub bol založený v roku 1922 a svoj najväčší úspech slávil pred 2 rokmi pri postupe do DOXXbet ligy v sezóne 2013/14. Ako nováčikovi sa AFC v minulý rok nedarilo, po základnej časti obsadili posledné 12.miesto a o svoje zotrvanie lige museli dodatočne bojovať. Momentálna forma hovorí pre hosťujúci tím. V tabuľke sú na peknom 4.mieste so ziskom 24 bodov.

Úvodné zostavy:

ŠK SFM Senec: Kostolanský – Oravec, Tomovič, Ngeyitala Lola, Hlavatovič (K), Winkler, Pyclík, Huszár, Benko, Ondra, Kavoň
    Náhradníci: Kiss, Hlaváč, Špiriak, Goga, Deák

Nové Mesto nad Váhom: Belic – Šupka (K), Šupák, Kutaj, Vlado, Lopušan, Múdry, Šebek, Jurica, Kurtin, Rapavý
    Náhradníci: Jastráb, Jurkovič, Ondrejkovič, Druxa

Rozhodca: Kačenga – Barenčík, Štrbo.

1
    Stretnutie sa práve začalo.

1
    O úvodný výkop sa postarali hostia, a hneď sa vydali na útočný výpad.

2
    Priamy kop získali hostia z polovice ihriska, útočníci sa natlačili pred šestnástku, bude to center do veľkého vápna.

2
    Domáci sa oslobodili a hneď útočia, snahu prerušil postranný rozhodca, máva offside.

3
    Prvá nebezpečná šance pre domácich Winkler sa odtrhol od obrancu a rútil sa sám na brankára, ale brankár bravúrne vyráža loptu na roh.

5
    Domáci sa snažia streliť rýchli gól, sú aktívny smerom dopredu.

6
    Hostia to skúšajú z oboch strán ale útoky skončia predčasne pred šestnástkou.

7
    Winkler sa ocitol sám pred brankárom ale brankár hostí bol v strehu a loptu chytá, druhá nebezpečná šanca pre domácich.

8
    Hostia sa bránia, nevchádza im prechod z obrany do útoku.

10
    Domáci zakladajú jeden útok po druhom hostia sú stiahnutý.

12
    Ďalšia nebezpečná šanca pre domácich, Tomovič spracoval loptu v šestnástke a vystrelil vedľa brány.

12
    Hostia získali nebezpečný priamy kop z rohu šestnástky.

14
    Krásny center našiel hosťujúceho hráča, ktorý loptu spracoval a z 15 metrov strieľa nad.

16
    Domáci sú aktívnejší ale finálne prihrávky sú nepresné.

18
    Hráč z hosťujúceho tímu vyslal strelu na bránu ako z dela, vyprášil rukavice brankára.

20
    Hostia zvyšujú tempo, domáci sa stiahli.

22
    Hraje sa prevažne v strede ihriska, šance sú na oboch stranách ale zatiaľ ani jeden z tímov nevedel skórovať.

23
    Ďalšia nebezpečná šanca pre hostí, priamy kop z rohu šestnástky.

25
    Loptu majú na kopačkách hostia, domáca obrana je zatiaľ pozorná.

26
    Žltú kartu dostáva Huszár (ŠK SFM Senec).

26
    Žltú kartu dostáva Jurica (Nové Mesto nad Váhom).

28
    Mužstvá sa nešetria, vidíme tvrdé súboje aj zákerné zákroky.

30
    Žltú kartu dostáva Kavoň (ŠK SFM Senec).

30
    Žltú kartu dostáva Šupka (Nové Mesto nad Váhom).

30
    Karty sa nám množia rýchlejšie ako šance.

32
    Dúfame mužstvá sa ukludnia a sústredia sa na hru.

33
    Ďalšia šanca pre domácich, rýchli protiútok stroskotal až u brankára.

33
    Vzápätí na druhej strane vyložená šanca, ale Kostolanský bravúrne chytá strelu ako z dela.

37
    Roh pre domácich, zle rozohraný hostia vzápätí založili rýchli protiútok, hráč išiel sám na brankára ale netrafil ani len bránu.

40
    Vyložená šanca pre hostí, už tretí v poradí, ale domáci brankár chytá výborne.

43
    V závere polčasu pri lopte domáci, ale nehrnú sa dopredu, vyzerá to tak že uvidíme bezgólový prvý polčas.

45
    Prvý polčas sa skončil.

46
    Začal sa druhý polčas.

46
    Hneď na začiatku druhého polčasu domáci ujímajú vedenia. Autorom gólu Ngeyitala Lola.

48
    Ďalšia nebezpečná šanca pre domácich, brankár dvakrát za sebou vyráža strelu.

49
    Hostia sa nevedia dostať do tempa, rýchli gól ich očividne zaskočil.

50
    A tretia vyložená šanca pre domácich v priebehu 5 minút. Brankár hostí je zamestnaný na dve zmeny.

53
    Nebezpečná šanca pre hostí, s prihrávkami na jeden dotyk sa dostali za domácu obranu ale Kostolanský opätovne podržal svoje mužstvo.

55
    Hostia sa snažia vyrovnať ale bez presnej finálnej prihrávky to bude ťažké.

58
    Hostia zvyšujú tempo, prebrali sa z prvotného šoku zo začiatku druhého polčasu.

61
    A je tu vyrovnávajúci gól, rýchli protiútok zakončil Šupka.

62
    Striedanie v tíme ŠK SFM Senec: z ihriska odchádza Pyclík, prichádza Hlaváč.

64
    Rohový kop pre domácich.

64
    Hostia sa dlho netešili z vyrovnania, po krásnom rohu hlavou zakončuje Hlavatovič

66
    Pokutový kop pre domácich. Hostia neprotestujú jednoznačná penalta.

68
    Pokutový kop premieňa kapitán Hlavatovič.

69
    Domáci kontrolujú priebeh zápasu, hostia sa bránia.

70
    Striedanie v tíme ŠK SFM Senec: z ihriska odchádza Lopušan, prichádza Jurkovič.

72
    Hra je prerušená, ošetrovaný hráč hostí.

74
    Pri lopte hostia, snažia sa niečo spraviť s výsledkom ale domáca obrana je nepriechodná. Hostia sú vpredu bezzubý.

76
    Po prese zahranom rohu domáci zvyšujú na 4:1. Autorom gólu Tomovič.

77
    Striedanie v tíme ŠK SFM Senec: z ihriska odchádza Kavoň, prichádza Kiss.

78
    Domáci v druhom polčase úplne prevyšujú hosťujúci tím, hostia sa nehrnú dopredu, vyzerá to tak že rezignovali.

80
    Hra je prerušená ošetrovaný domáci hráč.

82
    Striedanie v tíme ŠK SFM Senec: z ihriska odchádza Rapavý, prichádza Jastráb.

83
    Pri lopte hostia, domáci zatiaľ o jedeného hráča menej, ošetrovaný hráč sa ešte nevrátil na ihrisko.

85
    Striedanie v tíme ŠK SFM Senec: z ihriska odchádza Benko, prichádza Špiriak.

86
    Tempo a kvalita hry sa zhoršila. Mužstvá dohrávajú zápas.

89
    Domácim sa ešte podarilo ohroziť bránu, ale brankár vyráža loptu a obrana hostí oslobodzuje pokutové územie.