Slavia – Bohemians 1905 2:2 (kon.) | Ostrava – Plzeň 0:4 (kon.) | Brno – Liberec 3:1 (kon.)
Sparta – Teplice 3:1 (kon.)
FC Baník Ostrava
0:4 (0:0)
FC Viktoria Plzeň
Neděle 08.11.2015, 17:00 • MěS Arena Vítkovice • Synot liga • 13. kolo

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (19:00:00)

Držení míče: 42 % : 58 %.
    Střely na branku: 3:8. Střely mimo: 4:5. Rohy: 9:5.

Zápas je u konce a jestliže to po prvním poločasu vypadalo, že by Baník mohl uhrát povedený výsledek, druhá část vyvedla domácí z omylu. Plzeň využila chyb ostravské obrany a gólmana Pavlenky a dokráčela k jasné výhře 0:4. První gól padl po Hořavově dorážce, druhý se nesl v podobném duchu, jen se z gólu radoval Holenda. Definitiva na výsledek přišla v 79. a 81. minutě, kdy se nejprve trefil Petržela a poté Ďuriš. Plzeň jde po této výhře minimálně na dvě hodiny do čela tabulky, když má na kontě 29 bodů, Baník zůstává poslední se čtyřmi body.

90+2

90+2
    Z něj nic nebylo, hosté se v klidu ubránili.

90+1
    Domácí Szotkowski se z dálky opřel do míče, a jeho přízemní rána by šla k tyči. Bolek ji vyškrábl na roh.

90
    Kukecův centr pouze prolétl vápnem, Červenka na něj nedosáhl.

89
    Obrana Baníku doslova hoří. Kučera si na místě pohrál hned s dvěma obránci a pak tvrdě vystřelil. Těsně minul.

88
    Rychlý brejk Plzně, hráči si doslova dávali přednost v zakončení. Tvrdou ránu pak vyslal Hrošovský, trefil pouze boční síť.

87
    Poslední změna i v dresu Plzně, David Limberský už míří na lavičku, na závěrečné minuty nastupuje Tomáš Kučera.

86
    Ďuriš se už hnal dopředu, byl však zastaven pomezním sudím – ofsajd.

85
    Hosté kombinují na vlastní polovině, zápas se už pouze dohrává.

84
    Plzeň už si závěr hlídá a nikam se nežene.

83
    A hned se málem zapsal mezi střelce tohoto utkání. Jeho křížná štiplavá rána notně protáhla v posledních minutách trochu prochladlého Bolka.

83
    Poslední střídání Baníku, Tomáše Mičolu nahradil Daniel Holzer.

82
    A tribuny už dnes poněkolikáté bouřlivě pískají.
    81. Michal ĎURIŠ - 0:4

81
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Tohle je už debakl... Na pravé straně měl Petržela prostor na přihrávku, poslal pas před branku, kde jej zblízka z první uklidil za Pavlenku MICHAL ĎURIŠ.