Standard – Anderlecht 1:0 (kon.) | Club Brugge – Genk 1:0 (kon.) | Gent – Charleroi 1:3 (kon.)
Standard Lutych
1:0 (1:0)
RSC Anderlecht
Neděle 08.11.2015, 14:30 • Vertenten - Vanyzere, De Neve • Belgická Jupiler Pro League • 15. kolo

Anderlecht padl! Belgický velkoklub se po vítězné sňůře poprvé musel sklonit. S trápícím se Lutychem odehrál vyrovnanou partii, kterou nakonec rozhodl hned v úvodu střetnutí Jonathan Legear. Druhý poločas nám moc fotbalové krásy nenabídl, a tak se Lutych raduje z cenné výhry. Toto vítězství je posune výše. (16:26:28)

90+5

90+4
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Christian Brüls (Standard Lutych).

90+3
    Domácí se s míčem drží daleko od své vlastní branky a kráčí za skvělým vítězstvím.

90+1
    Do vápna si naběhl jeden z domácích, který posílal míč před branku, ale zblokovaný míč skončil jen na rohu.

90
    Hra se překlenula do poslední minuta základní hrací doby. Rozhodčí nastaví čtyři minuty nad rámec.

88
    Žlutou kartu dostává Jorge Teixeira (Standard Lutych).

88
    Domácí se dostávali do skvělé příležiosti, ale na poslední chvíli je o míč obral jeden z bránících hráčů.

86
    Střídání v týmu Standard Lutych: ze hřiště odchází Anthony Knockaert, přichází Martin Milec.

83
    Žlutou kartu dostává Hubert (RSC Anderlecht).

82
    Na travnaté ploše se ocitl jeden z domácích, ale hra i nadále pokračuje, ačkoliv se stále z hřiště nezvedá.

80
    Hubert si připsal lehký zákrok po centru do jeho vápna. S rozehrávkou nikam nespěchá.

79
    Ani další snažení, které se nyní udávalo po levé straně, neskončilo brankou, či nějakou zajímavou šancí.

77
    Nebezpečné snažení domácích. Nejdříve jim z pravé strany nevyšly nůžky a poté neprošla na branku ani střela, která byla zblokovaná.

75
    Záběr je na jediného střelce utkání, který si střetnutí užívá na lavičce.

73
    Žlutou kartu dostává Christian Brüls (Standard Lutych).
    72.

72
    Snažení Anderlechtu do vápna bylo ukončeno před ním. Stále se nedaří hostům projít do slibné šance.

70
    Střídání v týmu RSC Anderlecht: ze hřiště odchází Guillame Gillet, přichází Frank Opoku Acheampong.