Kazaň – Samara 2:0 (kon.) | FK Krasnodar – CSKA Moskva 2:1 (kon.) | Lok. Moskva – Zenit 2:0 (kon.)
FK Krasnodar
2:1 (2:1)
CSKA Moskva
Neděle 08.11.2015, 15:00 • Stadion Kubaň, Krasnodar. Kapacita: 32,000 diváků. • Ruská Premier Liga • 15. kolo

Dnes je to ode mě vše, přeji příjemný zbytek nedělního dne, u dalších onlajnů, na počtenou! (17:04:33)

Fauly: 17 – 13.

Toto utkání je už minulostí. Ve druhé půli už jsme se gólové trefy nedočkali, což znamená, že se favoritům z Moskvy nepodařilo otočit nepříznivý vývoj zápasu z první půle, a poprvé v této sezóně prohrávají. Na druhou stranu, domácí Krasnodar si zkušeně pohlídal vedení a vyhrává potřetí v řadě, díky čemuž se posouvá na pátou příčku v ruské Premier Lize!

90+4

90+3
    V poslední nastavené minutě uvidí ještě Laborde žlutou kartu.

90+2
    Z dobré standardní situace se však hráčům CSKA nepodařilo nic vážnějšího vytěžit.

90+1
    Musovi se opět nepodařilo najít někoho ze svých spoluhráčů v šestnáctce, ale po následném faulu Labordeho budou mít hosté k dispozici standardní situaci.

90
    Hlavní rozhodčí nastaví 3 minuty nad rámec základní hrací doby.

89
    Domácí drží míč na své polovině a už se s míčem dvakrát nikam neženou.

88
    Milanov nedokázal doběhnout rychlou přihrávku od Dzagojeva, a tak hosté o míč znovu jednoduše přicházejí.

87
    Poslední možnost ke střídaní využil domácí trenér právě teď. Ze hřiště stahuje Ariho, kterého nahradil Bystrovem.

85
    Doumbia vypálil přesně z hranice pokutového území z voleje. Jeho dělovka však mezi tři tyče nezamířila.

84
    Hosté už delší dobu kombinují s míčem na polovině domácích. Podaří se jim v posledních minutách utkání vyrovnat?

82
    V závěru utkání se snaží hráči Moskvy vytvořit si tlak, to se jim ale zatím moc nedaří. Většinou se o míč připraví sami, díky nepřesné přihrávce.

81
    Po odpískání ofsajdu si zkusil Ari zakončit, za což si vysloužil od sudího zbytečnou žlutou kartu.

80
    Po technickém faulu ve středu hřiště budou rozehrávat domácí standardní situaci.
    79. Dikanův výběh.

79
    Velice rychlým výběhem ze své branky teď připravil Dikan útočníka Musu o jasnou tutovou příležitost!

77
    Střídání v týmu CSKA Moskva: ze hřiště odchází Georgij Ščennikov a přichází čerstvý Kirill Pančenko.

Branky: 18. Smolov (Ari), 29. Smolov (Mamajev) – 27. Dzagojev (Fernandes)

Karty:   69. Achmedov (KRS), 81. Ari (KRS), 90+3. Laborde (KRS) – 45. Wernbloom (CSK), 56. A. Berezuckij (CSK)

Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 2:5. Střely mimo: 3:5. Rohy: 3:3. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 17:13.
    FK Krasnodar: Dikan – Jędrzejczyk, R. Sigurðsson, Granqvist, V. Kalešin – Achmedov (75. Laborde), Kaboré, Gazinskij (71. Torbinskij) – Mamajev, Ari (87. Bystrov), Smolov.
    Náhradníci: Kočenkov – S. Strandberg, Torbinskij, Wánderson, Markov, Bystrov, Laborde, Joãozinho, Petrov.

CSKA Moskva: Akinfejev – Fernandes, A. Berezuckij, Ignaševič, Ščennikov (77. Pančenko) – Wernbloom (46. Natcho), Dzagojev – G. Milanov, Z. Tošić, A. Musa – Doumbia.
    Náhradníci: Čepčugov – Vasin, Pančenko, Nababkin, Golovin, Natcho.

Rozhodčí: Bezborodov – Golubjev, Gavrilin (všichni Rusko)