Zápy – Jirny 2:0 (kon.) | Benešov – Žižkov 1:2 (kon.) | Benátky n/J – Štěchovice 1:1 (7:8 po pen.)
Union 2013 – Dobrovice 3:1 (kon.) | Čáslav – Domažlice 3:4 (kon.) | Brozany – Táborsko akademie 1:2 (kon.)
FK Benešov
1:2 (1:0)
FK Viktoria Žižkov
Neděle 08.11.2015, 14:00 • Městský stadion Benešov • Česká fotbalová liga • 14. kolo

Z dnešního utkání je to vše. Děkuji za pozornost a na počtenou. (16:10:31)

Zápas nakonec skončil vítězstvím Žižkova, který dokázal ve druhé půli otočit vývoj utkání a zvítězil 1:2. Hostům pomohl brzký gól, který vstřelil v 52. minutě Marek. Benešov se pak nemohl dostat do tempa a v 83. minutě navíc přišla další rána, když se zničehonic trefil Trýzna, jež pobyl na hřišti sotva pár minut a trefil hostům vítězství.

90+3

90+3
    Svoboda dostal za protesty žlutou kartu

90+2
    Žák si údajně v souboji pomohl loktem a míč tak budou mít hosté.

90+1
    Útočným faulem se provinil Svoboda.

90
    Nastavují se tři minuty.

90
    Rohový kop zahrán nakrátko, ale vzápětí Žižkov přichází o míč.

89
    Střídání hostů. Odešel Marek, přišel Langr.

88
    Teď v šanci Trýzna, který střílel na Tetoura, jež znovu podržel svýj tým dobrým zákrokem, bude se však kopat roh.

87
    Svoboda se snažil atakovat obránce, ale nakonec se bude odkopávat od branky Žižkova.

86
    Střídání Benešova. Odešel Faouzi, přišel Rejhon.
    83. Jakub TRÝZNA - 1:2

83
    Žižkov právě vstřelil branku!
    Hosté obrací vývoj utkání. Po nevinné akci se míč dostal až na nohu JAKUBA TRÝZNY, který se z otočky trefil do balónu, jenž se i s pomocí tyče dostal do branky Tetoura.