Bohemians 1905 – Mladá Boleslav 2:4 (kon.) | Č. Budějovice – Sparta 1:6 (kon.) | Teplice – Jihlava 1:2 (kon.)
Třinec – Jablonec 0:3 (kon.) | Znojmo – Liberec 4:1 (kon.)
FK Teplice
1:2 (1:1)
FC Vysočina Jihlava
Neděle 08.11.2015, 11:30 • 1.FC Dubí-Pozorka • Juniorská liga • 16. kolo

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezké nedělní odpoledne a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (13:27:31)

Zápas je u konce a body se stěhují do Jihlavy. I ve druhé půli jsme sledovali urputný fotbal, ve kterém ovšem bylo i dost nepřesností. Rozhodující okamžik přišel v 68. minutě, kdy si Bojan Spirkoski postavil míč na penaltový puntík a nedal Skalákovi žádnou šanci. Jízda Jihlavy tak pokračuje, připisuje si další tři body do tabulky!

90+2

90+2
    Rakovan poslal dopředu dlouhý výkop, míč nakonec doputoval až k jeho kolegovi na druhé straně.

90+1
    Domácí neuspěli ani po Bílkově centru z přímého kopu. Obrana Jihlavy hravě odhlavičkovala.

90
    Hynkův aut možná mohl být delší, takhle se domácí marně snaží o průnik k vápnu a následné střele.

89
    Ještě jedna změna hostů, dolů jde Patrik Fiala, závěr zápasu si zahraje Ivo Ujčík.

89
    Rakovan se dostal nejvýše a centr si hravě stáhl do náruče.

88
    Další rohový kop Teplic.

87
    Procházka se snažil ze všech sil, sprintoval k míči, k tomu měl ale blíže gólman Rakovjan.

87
    Roh se domácím nevydařil podle představ, nyní se musí velice rychle vrátit.

86
    Rohový kop pro Teplice po Procházkově kličkované na levé straně.

85
    O akci se snažil Procházka, střed byl ovšem přehuštěný a o míč zde přišel.

85
    Finiš tak domácí budou muset zvládnout v desíti.

84
    A je tu další prohřešek Petra Výborného, který tak po rychlé druhé žluté kartě dostal i tu červenou.

83
    Domácí Petr Výborný zahrál rukou a za tento prohřešek dostal žlutou kartu.

82
    Centr, ani následné akce ohrožení Skalákovy brány nepřinesly, domácí pospíchají do protiútoku.