Benfica – Boavista 2:0 (kon.) | Marítimo – Rio Ave 3:2 (kon.) | Moreirense – FC Ferreira 2:0 (kon.)
Porto – Setúbal 2:0 (kon.) | Arouca – Sporting 0:1 (kon.)
Benfica Lisabon
2:0 (1:0)
Boavista FC
Neděle 08.11.2015, 17:00 • Estádio da Luz, Lisabon (kapacita: 65.647) • Portugalská Primeira Liga • 10. kolo

Ode mě je to vše a u dalších online přenosů nashledanou. (18:58:12)

Dnešní utkání je po čtvrté minutě nastavení u konce a tři body zůstávají v Lisabonu. Benfica byla od začátku lepším týmem a v pohodě si dokráčela k vítězství, které zařídila dvojice Goncalo Guedes-Mehdi Carcela. Zásluhou Guedese vyhráli domácí první poločas, díky brance Carcely z 88. minuty pak ten druhý. V samém závěru zápasu ještě viděl červenou kartu Idris Mandiang, který na půli zajel do Gaitána, za což si vysloužil druhou žlutou kartu.

90+4

90+4
    Na závěrečné vteřiny zápasu přichází Renato Sanches, který nahrazuje právě faulovaného Gaitána.

90+3
    O něco dříve než jeho spoluhráči se do sprch poroučí Idris Mandiang. Hostující hráč u půlící čáry zezadu atakoval Gaitána, za což si vysloužil druhou žlutou kartu, která byla doplněna o červenou.

90+2
    Další akce Benfiky už ke gólu nevedla, ale to domácí hráče nemusí vůbec trápit.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje tři minuty.
    88. Mehdi CARCELA - 2:0

88
    Benfica právě vstřelila branku!
    Domácí se přeci jen dočkali pojišťujícího gólu. Po rohovém kopu hlavičkoval jeden z domácích sice jen do břevna, ale míč se poté odrazil přesně ke střídajícímu MEHDI CARCELOVI a ten pohotovým zakončením poslal Benfiku do dvoubrankového vedení.

87
    Idris Mandiong trefil ve výskoku loktem Gaitána a může být rád, že neviděl druhou žlutou a následně červenou kartu.

86
    Nepříjemný centr do dobrého místa odvrátil domácí kapitán Luisão. Důležitá hlavička stopera Benfiky. Po autovém vhazování zaúřadoval opět Luisão a následná střela zpoza vápna končí nad bránou.

85
    Ojedinělá útočná akce Boavisty končí faulem a žlutou kartou pro Samarise (BEN).

83
    Mehdi Carcela se ihned uvedl solidní akcí, nicméně on sám se k zakončení nedostal a střela z levé strany byla zablokována.

81
    Následnou akci už si hostující celek pohlídal a domácí střídají. Aktivního Jonase na trávníku nahradí Mehdi Carcela.

79
    Benfica byla hodně blízko druhému gólu! Talisca rozehrál přímý volný kop opravdu skvěle a s tečí od zdi trefil technickým pokusem tyč.

78
    A je tady třetí žlutá karta zápasu. Opět je potrestán hostující hráč, kterým je pro změnu Idris Mandiang (BOA)

77
    Posledním střídaným hráčem Boavisty je Anderson Carvalho, kterého nahrazuje Andre Bukia.

76
    Júlio César měl menší problémy se zpracováním míče a poté ho poslal jen k hostujícímu hráči. Ten se s kulatým nesmyslem příliš dlouho nemazlil a vrátil ho brankáři Benfiky.